Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

brumlazevcelina

Nevím,ale zatím jsem neslyšel ani zmínku o verzi NT pro mobil.Myslím,že pokud by se něco chystalo určitě bychom se o tom na finančníkovi dočetli.Existuje platforma Think or Swim,jež nabízí i mobilní verzi ISwim viz. článek
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/mobilni-trading-iswim.html

Mám ji instalovanou na Iphonu,ale zatím ji nijak nevyužívám,protože tam nedokážu nahodit Fesx,který obchoduju.
Jestli někdo máte jinou zkušenost a poradíte,jak tam např. FESX zobrazit,předem díky za reakci.


Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Děkuji za odkaz na článek. Něco, jako aplikace iswim by pro mě byla ideální, neboť hodně cestuji. Nicméně jak píší kluci v článku Think or Swim neregistruje nové klienty z ČR a SR a navíc z fóra o tomto brokerovi vyplývá, že spousta uživatelů platformy má problémy s připojením.

Napadá Vás ještě nějaká slušná mobilní platforma ?

Díky Brumla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda někdo ví jak v NT7 zobrazit v grafu celý den tedy od 0:00-0:00 (používám 3min tframe). Automaticky mi to zobrazuje jen obchodní hodiny 15:30-22:15, a tak např. indikátory jsou zkreslené protože "tahají" data z minulého dne.

Pokud už tu odpověď byla tak se omlouvám a budu vděčný když mě někdo správně nasměruje.

Díky

Kama4h

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe2000
Ninja Trader Help ->Order Entry Windows -> Chart Trader -> Submitting Orders:


OCO Orders (One Cancels Other)

Stop loss and profit target orders (submitted automatically via a strategy) are always sent as OCO however, you can submit entry or exit orders as OCO orders as well. Why? The market may be trading in a channel and you wish to sell at resistance or buy at support, whichever comes first by placing two limit orders at either end of the channel. To place OCO orders, via the right mouse click context menu select the menu "OCO Entry" or use the shortcut key CTRL+Z.

All orders placed while this indicator is lit will be part of the same OCO group. Once any order of this group is either filled or cancelled, all other orders that belong to this group will be cancelled. If you want each OCO order to create it's own set of stop loss and profit target brackets ensure that the Strategy Control List is set to either "" or a strategy template name before you submit each OCO order.

NOTE: It is important to reset the OCO indicator after the completion of submitting an OCO order group otherwise you may run into problems where orders are rejected due to usage of duplicate OCO id values.

Example: Below are steps for submitting a sell limit and a buy limit order via OCO.

Enable OCO
Place buy limit
If initiating two orders to enter a new strategy then re-select the strategy in the strategy selection list
Place sell limit
Disable OCO (this is critical that you disable OCO before submitting another OCO group)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

můžete prosím někdo poradit nebo vložit odkaz kde zjistím jak rozdělit příkazy v ninja trader když zadám třeba nákup a potom zadám druhý automaticky se spojí v jeden. chtěla bych zadat dva najednou ale zavírat je zvlášť popřípadě u jednoho posunovat stop los a u druhého nechat. určitě to tady už někde je ale vrtám se v tom už dva dny a zatím jsem na nic nenarazila
děkuji jitka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...