Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nazdárek Mio,
jestliže se jedná o ticková tada, předpokládám, že problém bude ve velikosti souboru. Já jsem si před nedávnem kupoval historická ticková data od Disktrading, který poskytuje mimo jiné script, který automaticky rozděluje datový soubor .txt na více s danou maximální velikostí (kolem 0.4MB).
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj.
Mam takový problém, proto píši a ptám se.
Registroval jsem se a stáhnul NT, a podle video tutorialu i ZanFire, ale když otevřu NT a dle návodu dojdu až k jménu a heslu ---- kde to najdu nebo zdali to příjde na email, či si to mam psát... Omlouvám se, ale jako prvňák jsem kapku mimo. Komodity mne zajímají, kurzík u Petra a Tomáše je super, ale takovéto hloupé otázky, děkuji za pochopení.
Michal
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám dotaz ohledně načítaní dat. ( obchoduji FinWin ) /Po dnešním paperu jsem vypl NT a asi o 3 hodiny později ho zase zapnul, načetly se mi mé předem nastavene grfy ( NQ ) a chtěl jsem si do onenote vyfotit vstupy, ale hodnoty na CCI byli uplně mimo určité zony. Jakoby se CCI začaly počítat z jiné doby přitom grafy si nechávám vždy načítat 50 dnů nazpět pro relevantní výpočet pro CCI. Je to normalní ? Nebo to ovlivnilo nové dokreslení grafu co se vykreslilo během těch 3 hodin? ( používam Volume grafy )
díky Bobr. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No tohle přesne jsem hledal..., ale bohužel mam NT6.
V tohle je Meta Trader mnohem dal...
Taková základní funkce - neví tedy někdo prosím jak by se to dalo vyřešit pro NT6?
Přinejhorším přejdu na 7, ale to se mi moc nechce, mam konečně nastavy a stáhnuty všech indi... :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, nevíte někdo, dá - li se Ninja trader používat i přes mobil ?

Jsem zatím ve fází backtestů, plánuji obchodovat pozičně komoditní futures. Již teď však vím, že můj obchodní systém vyžaduje často kontrolu trhů (zejména kvůli posouvání SL), a rád bych se tedy informoval, zda-li je vůbec možné Ninju ovládat přes mobilní telefon příp. zda-li má někdo z Vás s obchodováním přes mobil zkušenosti ?? (tento dotaz se týká samozřejmě i jiných platforem - díky za odpověď).

Brumla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...