Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, používám NT7 s daty Zen-Fire momentálně na sim účtu, nicméně na ostrým mi to dělá také. Dva dny mi fixkluje data v grafu FESX a to podstatně neboť vykresluje svíčky cca 10 bodů nad aktuální cenou. Ceny Bid a Ask v pravém okně ukazují správnou hodnotu ceny. Již jem i přeinstaloval NT7 na poslední verzi a výsledek pořád stejný. Také mi v historii příkazů zůstali po uzavření obchodu viset neprovedené příkazy PT a SL s data 30.8.2010 s označením pending submit a ty nelze ani zavřít ani přesunout prostě nic. Navíc jsou uloženy na serveru, takže po přeinstalování NT jsou tam stále. Tohle mi to za poslední rok ještě neudělalo. :S

13923

13924

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Na supportu mi nejdříve poradili tento postup odebrat a poté znovu vytvořit připojení:

1. menu Tools --> Account Connections--> kliknout na připojení a odebtat ho (Remove)
2. poté Tools menu--> Options--> záložka Misc--> kliknout na Repair DB
3. Restartovat NinjaTrader
4. Tools menu--> Account Connections a znovu vytvořit account connection.

To mi ovšem nepomohlo a jako další jejich odpověď jsem dostal: Unfortunately this is as expected. You cannot load historical tick data for past expiries in NinjaTrader 6.5 - it is not available. I suggest to use NinjaTrader 7 to create such charts.

Pokud rozumím dobře překladu tak: ,,Nemůžete stáhnout historická ticková data minulých expiračních měsíců v NT 6.5 - nejsou dostupná. K vytvoření grafu doporučuji použít NT 7.


Jinak pro info: mám demo od AMP, dříve jsem měl demo přímo od ZenFire a šlo to. Ze supportu mi našli v NT takovouto error zprávu, tak jestli by to nemohlo být také tím.

2010-09-07 23:45:28:408 (AMP) Hosted.Unmanaged.Callbacks.Alert: connection=1 alertType=6 code=7 msg='The subscription to this instrument has been aborted. Dependent network services and/or data were not available.'

Orfík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám velký problém se zobrazováním grafu na NT7 s daty od Zen-Fire již 3. den se mi rozchází data aktuální ceny zobrazované v grafu a cenami bid a ask. Dokonce ukazuje u stejného trhu FESX rozdílnou aktuální cenu u na 2 time framech. nevím si s tím rady již jsem i přeinstaloval NT7 a výsledek žádný. Dále mi zůstali v historii 2 příkazy SL a PT z uzavřeného obchodu. Jsou označeny jako PendingSubmit a nelze je zavřít ani posunout. Jsou uloženy na serveru, neboť nepomohlo ani přeinstalování NT. NT mám full placenou verzi.

13925

13926

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To spolu vůbec nesouvisí. První screen ukazuje jen ty dva příkazy, který nejdou zrušit. Na druhén je vidět, že platforma obchodovala na úplně jiných cenách něž zobrazovala v grafech a to dokonce na různých time framech. Cenu bid a ask to ukazovalo úplně jinde než vykresloval graf. Vše na FESX.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
podla video navodu (www.financnik.cz/video/zenfire/) som si stiahol data zo sa registroval u ZEN FIRE a zaroven si stamad stiahol Ninja Trade, presne tak ako je to uvedene v tom videu.
Potom som si chcel otvorit nejaky graf a nenacitalo mi nic, absolutne nic! Myslel som si ze chybny graf nacital som iny, taktiez nenacitalo nic. Potom som siel podla clanku (www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-2.html)
a tak isto som nic nevidel, nenacitava mi ziadne grafy, jedine co vidim je prazdne biele okno kde ma byt povodne graf.

Viete mi prosim niekto poradit?
Dakujem
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahojte,
> podla video navodu
> (www.financnik.cz/video/zenfire/) som si
> stiahol data zo sa registroval u ZEN FIRE a
> zaroven si stamad stiahol Ninja Trade, presne tak
> ako je to uvedene v tom videu.
> Potom som si chcel otvorit nejaky graf a
> nenacitalo mi nic, absolutne nic! Myslel som si ze
> chybny graf nacital som iny, taktiez nenacitalo
> nic. Potom som siel podla clanku
> (www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninja
> trader-2.html)
> a tak isto som nic nevidel, nenacitava mi ziadne
> grafy, jedine co vidim je prazdne biele okno kde
> ma byt povodne graf.
>
> Viete mi prosim niekto poradit?
> Dakujem
> Lukas
>


Není chyba v kontraktním měsíci? Ninja ti nenahlásí žádnou chybu, ale pokud otvíráš neexistující kontraktní měsíc, nezobrazí se nic. Taky někdy zobrazení trvá nekonečně dlouho (u starého PC mi trvalo dlouho, teď už ani ne) a nic to nehlásí, prostě je potřeba čekat - vyčkej klidně 10 min a až pak si můžeš být jistý, že to fakt nefunguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den chtěl mám dotaz ohledně plateb na zen-fire data.Nevíte náhodou jestli jse dá Za tyto data platit jinde než přes ninjatrader(i když ho sám používám), protoye tam jsou qvartalni platby tak jestli to nejde platit někde po mesici za těch 60$.Nebo pokud víte o nejakej jinem poskytovateli dat za podobnou sumu a přes možnost obchodování skrze Ninja trader?
Dekuji za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,

nezaznamenal jste dnes někdo problém s připojením na NT data server ?

13.9.2010 16:51:42 Default Unable to connect to NinjaTrader data server (64.202.118.144/31654): Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...