Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

k Napsal:
-------------------------------------------------------
> můžete prosím někdo poradit nebo vložit odkaz kde
> zjistím jak rozdělit příkazy v ninja trader

jukni do vlakna:
Ninja Trader - nastavení programu od A do Z
na prispevky:
Vloženo uživatelem: Tomassino Datum: April 6, 2010 07:14PM
Vloženo uživatelem: Libri Datum: April 6, 2010 07:54PM
Vloženo uživatelem: Tomassino Datum: April 6, 2010 09:24PM
Vloženo uživatelem: Libri Datum: April 7, 2010 06:01PM

ja osobne to nepouzivam, ale kdysi jsem si ty prispevky vypsal bokem, pro strycka prihodu....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes som otvoril grafy v NT a nechce mi to nacitat volume graf. Mam nastavene zobrazovanie 4och grafov. 3 z nich su s timeframom 2min a stvrty s timeframe volume200. Volume graf je prazdny aj ked vidim napravo v liste pohyb cien Bid a Ask a zobrazuje sa mi okno Loading Data...

Nemali ste niekto nahodou v minulosti podobne problemy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

obacas se mi stavalo, ze jsem mel okynko loading data a nic se nenacetlo na zadny ze 3 grafu a nebo to trvalo strasne dlouho.
Pomohlo mi vzdy zkratit historii grafu = mene dat. (Mam dedecka pentium5 + 1GB ram + win XP)
Vyjimecne se stalo, ze to proste nenatahne data i kdyz historie je kratka, pak pomohl restart pocitace

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Komunikoval som so supportom a po tom ako som chlapikovi povolil vzdialeny pristup tak vyskusal par veci bez uspechu. Nakoniec som poslal tracking file a odporucili mi uplne vsetko komplet odinstalovat, rucne povymazavat vsetky file co maju nieco spolocne s NT (cim som sa mimochodom pripravil o drahocenne data pre market replay, lebo som si neuvedomil ze su tam). Vysledok je ze mi stale nejde nacitat data.

Problem s PC to urcite nebude. Mam stvorjadro i5, 4GB RAM a Win7. Uvidim co vymyslia teda.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...