Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte, nemáte někdo tušení proč mi na Win7 x64 nelze spustit Ninja 7 free? Do instalace SP1 ve win s tím problém nebyl, ale přijde mi zase divné, že by SP1 to takto totálně vyhodil. Při spuštění mi napíše, že přestal Ninja pracovat zda chci ladit a pak to padne. Nepomáhá ani reinstal, ani režim kompatibility. Poradíte někdo? Byl jsem navnaděn na back testing a moc nic dneska tedy :-)

Děkuji moc za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim všechny,

Stáhla jsem si novou "Free" verzi NT7.0. Connecting k datům "Kinetic-End of day (Free) se také zadařil. Nicméně, po té co, chci otevřít jakýkoli graf nic se nenačte. Je možné, že jsem zvolila špatný session template nebo něco jiného...

Možná se někde ve vlákně tento problém řešil, nicméně já ho nenašla.:S

díky vema

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu ty tradery, kteří si zakoupili plnou verzi NJ. Ve středu jsem si přes Paypal zakoupila plnou verzi NJ a čekám, že se mi někdo ozve a pošle licenční klíč. Nyní je pátek a stále nic. Platbu přes PP jsem zvolila proto, aby se nečekalo zbytečně dlouho, než penízky dorazí na účet NJ. Jak dlouho jste čekali od zaplacení, než jste mohli plnou verzi používat? Nebo mám snad ještě sama poslat mejl s prosbou o zaslání licenčního klíče? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bowrider,

vcera vecer jsem si take zakoupil NT7, resp. pronajal s tim 3 mesicnim cyklem. Zaplatil jsem take pres Paypal a ihned obratem mi prisel mail od NT s licencnim klicem. Zadny dalsi mail jsem jim pred ani po platbe neposilal. A v paypal uctu, v prehledu plateb si ti zobrazila tato polozka? Spis bych videl problem v tom placeni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...