Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny.

Mohl by mi někdo poradit jak v NJ 7 pracovat s dvěma a více kontrakty?
Tzn. postupné posouvání jednotlivých kontraktů.
Např. mám dva kontrakty a u jednoho chci nastavit PT na určitou hodnotu, ale chci aby druhý kontrakt po překročení tohoto PT pokračoval dále k dalšímu PT.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim potreboval by som poradit, mam stiahnutu
Ninja Trader (Version 7.0.1000.3) aj ju mam predplatenu na Zen Fire na tri mesiace, a ked sa chcem prihlasit
tak dost casto my vypisuje :
Please check your account connection parameters your internet connectio.(LoginFailed)
ci robim volade chybu aj ked koncim na grafoch a dam ulozit vsetko na druhy den to tam bud neni
alebo je to vsetko upne inac ako som kreslil.
Dakujem za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, zda někdo neví o indikátoru nebo skriptu, který by uměl ukazovat čas průběhu úsečky. Například při 1min timeframe by někde v rohu například ukazoval kolik zbývá do uzavření úsečky atd. Hledal jsem po internetu, ale našel jsem jenom nějakou zmínku o jakémsi parametru time[0], který ale neumím použít, protože ninjascript mi zatím nic moc neříká.

Budu vděčný za jakoukoli pomoc, díky
Thommie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

moc prosím o radu ohledně zobrazování grafů s historickými daty v NT, jelikož už z toho programu začínám být, jakožto nešikovný člověk na PC, docela zoufalá. Podle pokynů z diskuse se pokouším importovat data ER2 do NT, ale když dám "import", zobrazí se mi eroor zpráva, ať zkontroluju log. Na diskuzi jsem se dočetla, že mám zkusit změnit na svém počítači datum/rok, což nepomohlo. Naopak mi zmizela jiná data ER2 z workspacu, který sjem měla otevřený a u kterých jsem teď skončila testování, proto se taky snažím importovat sem dalsi data - abych mohla pokračovat. Ovšem teď tam je jen prázdné okno, které jsem, aby toho nebylo málo, nechtěně zavřela a když se snažím otevřít nový "chart" s tímto trhem, tak je tam opět prázdné okno.

Výsledkem tedy je, že jednak nemám importovaný nový data v NT a nemám ani ten starý workspace, na kterým jsem doteď backtestovala ty starší data.. :(
Prosím, zkuste někdo poradit co s tím, já si nevím rady...
Předem moc děkuji.
Robin3

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Robin3:

proč importuješ data ER2? trh mini Russell 2000 se na podzim roku 2008 přesunul na burzu v New Yorku a od té doby má označení TF.. a hlavně od té doby má jinou likviditu, takže si myslím, že testovat na datech ER2 je nesmysl (samozřejmě pokud testuješ na daily grafech, tak to je něco jiného)..
Doporučuju postahovat si data přes External Data Feed den po dni a pak si je přehrat přes Market Replay.. stáhnout data den po dni sice zabere nakou hodinku, ale pak můžeš testovat do aleluja :-)

snad to vyřeší tvůj problém

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.

Již jsem zde tento dotaz položil, ale nikdo neodpověděl.

"Mohl by mi někdo poradit jak v NJ 7 pracovat s dvěma a více kontrakty?
Tzn. postupné posouvání jednotlivých kontraktů.
Např. mám dva kontrakty a u jednoho chci nastavit PT na určitou hodnotu, ale chci aby druhý kontrakt po překročení tohoto PT pokračoval dále k dalšímu PT."

Opravdu nikdo nic?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gartona:

mozna neodpovedel nikdo z duvodu, ze toto je zcela zakladni funkce, ktera je popsana ve zde publikovanych tutorialech. Ty jsou sice pro NT 6.5, ale plati to i pro NT 7.

Ale mozna jsi to jen prehledl, je to v nastaveni ATM, kde si muzes nastavit jednotlive SL, PT a pocty kontraktu. Nejsem si jisty, zda neplacena verze ma v soucasnosti tuto moznost aktivni. ATM najdes jak v DOM, tak Chart traderu.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kajaq: Ano je mi jasné, že je to v nastavení ATM. Jenže jsem si nebyl jistý kde přesně se tato funkce nastavuje. Udělal jsem screen z nastavení pro dva kontrakty. Poprosil bych o potvrzení zda-li je to správně. Šlo by o dva kontrakty kde jeden by se při dosažení PT 160 uzavřel a druhý by pokračoval k PT 240. Vím, mohl bych si to vyzkoušet na simu, ale do pondělí to snad nevydržím. Děkuji mockrát

15596

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ve spolek, prosil bych zkušenější o pár rad ohledně NT. Mé dotazy: -NT7 mi při pokusu o přihlášení k Zen-fire vyhodí chybu, že se nelze přihlásit pod 64-bit systémem. Zajímavé je, že na 4., 5. pokus (restartovani programu) se přihlásí bez problémů. Řešil toto někdo? -jak se dá jednoduše měnit nastavení vstupních parametrů aktivní strategie (jako v NT6.5)? -jak zprovoznit, aby NT vstupoval Limit příkazem za Close, na kterém dostane signál? Když tohle nastavím, žádný vstup se nekoná, funguje pouze open další úsečky. Přikládám screeny jednoduché strategie podle ImpulseSystem Dr. Eldera. Celkem se mi daří vychytávat tops/bottoms, ale pokud trh trenduje, dostávám plno falešných signálů na špatnou stranu. Představuji si pod tím rychlé vybírání zisků. Pokud by někdo měl tip, jak tyto krátké rychlé pullbacky rozpoznávat, budu vděčný. A ještě obecně: Jsem začátečník, zatím jsem jen četl, co se dalo a do podrobna "protestoval" jednu myšlenku. Je rozumné při mé nezkušenosti zkoušet tento systém na chytání tops/bottoms nebo se radši zabývat trend-followingovými systémy?

15597

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gartona:

v zasade se da rici, ze toto nastaveni zpusobi, za 1. PT je na 16 ticku a 2. PT na 24ticku. SL je shodne na 8 ticich. Podle trhu se da spocitat, kolik je tato hodnota v $. Napriklad v TF je to 160 a 240 $, u trhu NQ je to 80 a 120 $.

A jeste detail, v tutorialu je zminena funkce Simulated Data Feed, kdy si muzes pustit jakobydata, ktera Ti rozhybaji grafy, muzes menit smer trendu a krasne otestovat vsechno mozne... (File > Connect > Simulated Data Feed)

Neni zac. :)

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kajaq:

mám to tedy nastaveno správně? Tak, že na PT 16 se jeden kontrakt ukončí a dále k PT 24 pokračuji už jen s tím druhým?
Hodnotám podle jednotlivých trzích samozřejmě rozumím, v tom nemám problém. Jde mi čistě jen o to jak řídit pozice s vícero kontrakty - v tomto případě s dvěma.

Simulated Data Feed zatím spustit neumím, načtu graf, ale nějak jsem nepřišel na to jak to zprovoznit.
Kouknu, ale na tutorial.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...