Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sd77:
Zadal som prikaz, v ramci ATM strategie naskocil aj SL aj PT. Kedze sa trh pohol "mojim" smerom tak som SL chcel posunut o swing, uchopil som ho mysou ( obchodujem z grafu) a SL aj PT mi zmizli. Nie som si vedomy ci som nieco nestlacil, ale manipuloval som len s mysou. V grafe nadalej bezal obchod, nadalej som videl kde som zadal vstup, akurat som nevidel linku SL a PT. Sledoval som teda len cisla a ked cisla dobehli na uroven SL tak som chcel obchod ukoncit stlacenim "close" avsak neuspesne. Nenapadlo ma pozriet do DOMU-u. Vypol som NT, ale kedze obchod (zrejme ? )dalej bezal, tak prikaz sa vyplnil na hodnote -60. Aspon tak si to vysvetlujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

stále se mi v NT 6.5 (data přijímám od Zen-Fire - demo) nedaří otevřít graf trhu od jeho FTD do současnosti. Psal jsem i na programovou podporu, ale v podstatě mi nebyli schopni poradit. Všechny instrumenty, které jsem zkoušel (TF,ES,YM...) se mi vždy otevřeli jen od nějakého června. A to ať už jsem v Range Settings zadával Days back,Bars back i Start date. Jako kdyby mi to nechtělo uvolnit delší časový úsek. Napadá mě jen,jestli to není kvůli demo verzi. Naopak jsem si zase myslel, že právě na ní je nejlepší backtestovat.

Nemáte s tím někdo také zkušenosti nebo nějakou radu?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdarec,
mohl by mi někdo prosím pomoci???
mám NT 6,5 - a dokázal jsem dostat účet až na - 155 tis... samozřejmě demo... prostě jsem si hrál a vypadl mi net a ty multikontrakty mi tam zůstaly otevřené... a dnes jsem zapnul NT a co nevidím otevřený obchod s - 56 bodů, tak jsem to uzavřel - CLOSE, a od té doby nemohu otevřít žádný obchod. zkoušel jsem si otevřít nový account a stále nic, jak se dá ta historie vymazat??? dík za pomoc.... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skodis,
zkus v tomto pořadí:
1) Tools - Options - Simulator - Reset...

2) nebo Tools - Options - Misc - Repair DB nebo rovnou Reset DB

3) nebo vymaž sloužku "db" - Dokumenty/NinjaTrader6.5/db (tím ale přijdeš i o ATM strategie apod.)

4) nebo smaž kompletně složku NinjaTrader ve složce Dokumenty...


...píšu to z hlavy, tak mohou být případné drobné odchylky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skodis,
ve verzi 6.5 musíš po otevření workspace vždy znovu zvolit správnou ATM, standardně tam vždy po otevření není nastavena žádná. Nově ve verzi 7 již po otevření workspace tam zůstane vybraná poslední ATM, při které jsi worksapce zavírat (a uložil).
Dodatečně zadáš SL a PT když klikneš levým myšítkem do grafu a pak už zvoliš jesti limit, stop nebo stop limit order... předtím bys měl mít zaplou OCO vazbu... kruci, ale trochu hledej taky, mám dojem, že to tady omýláme pořád dokola ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...