Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

spingi:
mám dojem, že musíte napsat na Ninja Trader a oni vám Interactvie Brokers "odblokují" - přidají do seznamu..máte koupenou licenci?

syrda:
data se stahují v TOOLS přes Histrocial Data Manager, viz NT GUIDE www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/index.html?whats_new_in_version_7.htm
(záložka OPERATIONS- Histrocial Data Manager)

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ďakujem za rady, ale

:mical-administrator:

licenciu NT kupenu nemám , písal som na support NT a odpísali , že pripojenie na IB sa môže uskutočniť len cez TWS verziu 911, ktorej sa mimochodom nemúžem dopátrať, nakoľko je to staršia verzia a nové verzie TWS NT7 nepodporuje. O nutnosti zakupenia licencie sa nezmienili.

davidoff77 : pisal som aj na IB, od nich som nedostal žiadny licenčný kľuč, iba odporúčanie na riešenie problému s ninja trader. Začarovaný kruh, neviem sa pohnúť ďalej


Link to comment
Sdílet pomocí služby

spingi:

řešil bych to tedy opravdu přes NT..na stránkách mají i pro NT7 uvedeny IB jako partnera (www.ninjatrader.com/partners), takže by to jít mělo určitě..napište jim, ať vám napíšou krok po kroku, jak to napojit..popište přesně svůj problém, co kam chcete přesně napojit, třeba vás špatně pochopili s tím TWS..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davidoff77:
Tak to vím, stáhnu od určitého data do určitého data, ale nevím jak je pak otevřít....když dám chart tak to bude normílní intradenní v real čase ale jak se dostan k tomuhle???a pokud bych se mohl zeptat ještě na jednu věc, obchoduji intraděnně, ale potřebuju třeba 3 dny zpět, abych si mohl vykreslit silné S/R, trend atd, ale když otevřu graf, tak tam mám vesměs jenom jeden den zpět...Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
jsme nováček a potřeboval bych se ujistit že moje chápání je správné. Možná to bude offtopic (za co se omlouvám), na druhou stranu to ale s NT souvisí.

Takže jestli chápu správně tak u NT se dá připojit k datům jakýchkoliv brokerů (třeba InteractiveBrokers ), kde budu mít svůj účet a nakupovat a prodávat můžu přímo z NT ? ... možná vám to přijde jako stupidní dotaz ale po pročítání článků autorů mi přišlo, že musím brokera kontaktovat osobně (tel, emai, apod)

A jak je na tom NT v porovnání s konkurení při live tradingu o peníze?

díky předem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

onaash:
No ale brokera budes muset kontaktovat, uz kvuliu zalozeni uctu :) Zpravidla ti prideli licencni cislo a jmeno s heslem.
A nemuzu srovnavat NT s jinyma produktama, protoze jine neznam :), ale padl mi do oka hned, mel vsechno co potrebuju na ID, takze jsem se uz nerozhlizel jinde. Je to produkt ktery vyhovuje s lidem, kteri vyzaduji spartanske zpracovani (zadne blbustky mimo, proste primo k veci). A navic umoznuje psani skriptu v C# cim si me ziskal vubec nejvic :)
Ale porozhlidni se kolem i na jine recenze produktu a musis se pak rozhodnout sam co ti bude vyhovovat.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
mám 2 (snad jednoduché) dotazy.
První se týká zobrazení ceny. Když na NT vstoupím do obchodu, tak mě ukazuje zisk/ztrátu v tickách, ale mě by se to více hodilo v $, a nebo nejlépe v obojím.
A druhý dotaz se týká grafu. Když si stáhnu například 10denní data zpět, zobrazím si je, tak mám problém v tom, že data která jsou třeba 5 den zpět od aktuálního obchodovaného dne, a je velký rozdíl v ceně, tak graf mám mimo obrazovku...Jedině jak to mužu řešit, že kliknu na osu s cenou a zmenším vzdálenost mezi cenou. Ale pokud je rozdíl opravdu velký tak ani toto nepomůže, jelikož mám opravdu miniaturní úsečky...Snad jsem to popsal dostatečně pochopitelně..
Patrně mi chybí vycentrování nebo něco podobného, ale tento problém mám jen s NT 7, u 6.5 jsem ho neměl.
Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...