Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Neviete mi povedat ako prenem na iny ucet v NT ako sim1? vytvoril som si novy ucet a na tomto ucte chcem aby mi prebiehali obchody. Nejedna sa o ucet live, ale o demo ucet v zalozke option / simulator. Prikladm zoznam uctov a potom aj prepinac v grafe ktory svieti sivo a neviem to prepnut, stale tam ukazuje sim101 Vdaka

16045

16046

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bude tym. Demo ti pusti data, ale nie prepinanie uctov. Aspon tak som to mala ja u IB. Normalne som sla paper ucet cez demo ninju, takze som si zadavala prikazy, ale vysledky som videla stale len na sim101 u ninja. Takze to bude asi tym, ze demo ninja je fakt len na sim101. Ale spytaj sa u Ninja (aj ked, mne neodpovedali nikdy na ziadny dotaz, mozno budes mat viac stastia) :)
U live potom zalezi, ci si kupis verziu pre jednoho brookera alebo multi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, je to určitě hodně trapná otázka, ale musím se i tak zeptat...potřeboval bych aby mi zůstaly vyznačené S/R úrovně v NT uložené...Z počátku mě to nevadilo, každý den vaznačovat znova a znova silné S/R úrovně z předešlého dne, High/Low dne atd...ale popravdě už mi to leze dost krkem...vždy vypnu NT a dám "save all" , ale i tak se mi neuloží nic do grafu....Díky za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu
Mam otvoreny učet u Interactive Brokers a chcem sa napojiť s NT7 na živé IB data. Problem nastane ked sa preklikam k vyberu providera v okne (Conection Options) kde IB ako providera neponuka. Skúšam to podla navodu s NT7 cez TWS a zrejne robim niekde chybu a neviem prisť na to kde. Vie niekto poradiť ???????


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...