Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak po niekolko hodinovom skusani hladani testovani som to nasiel. je to funkcia RANGE (mohlo ma to skor napadnut :) Umiestnil som si to na lavo a ukazuje mi to rozsah aktualne vykreslovanej usecky. mam strategiu kdee vstupujem az vtedy ked rozsah odpoveda planu a necelo sa mi to vzdy pocitat tick po ticku. Takze je to dobra pomocka Mozno to niekomu pomoze. prikladam obrazok.

15804

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim tradery,

jako zacatecnik se chystam na backtest. NT 7 jsem sprovoznil a mam nastaveny svuj template. Zalozil jsem si ucet u Zen-fire. A protoze me ceka sluzebni cesta do zahranici, potrebuji historicka data do notasu. Clovek nikdy nevi jak na tom bude s inetem. Takze bych mel par otazek.

1/ Stahnout data umim, nasel jsem navod jak je v NT7 spojit do kontinualniho kontraktniho mesice. Otazka je ke kteremu datumu je spojit? Kdy konci kontraktni mesice nebo poradte jakym zbusobem je spojujete vy? Jedna se mi o ES,TF. Hledal jsem, ale zatim nenasel a cas me zacina palit. :(

2/ POkud si stahnu tickova nebo volume data, tak se mi bez problemu nactou a zobrazi, ale problem nastane pri prepnuti na treba 3min timeframe, zpatky na volume uz mi to nenabidne. V nabibce je ten standart zn. 1,2,3,5,10,15,30,60min a pak denni. Urcite je to neco primitivniho. Jaka data je nejlepsi stahovat? Tick, volume, minutova?

Dekuji za pomoc

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, jen jsem chtel upozornit na jednu vec, ktera se mi dneska stala, tak aby se nepovedla i vam ostatnim... Mel jsem na jednom z grafu nastaveny sim ucet, na kterem simulacne obchoduju svoji druhou strategii na russellu, nesel mi zadat prikaz na rope, tak jsem se odpojil a zase pripojil k mirusu. Kdyz jsem potom vstoupil do trhu na russellu, tak jsem si vsiml, ze se mi samo od sebe prehodilo nastaveni a byl jsem v obchode nazivo. Obchod skoncil na SL a ja mam tak celkem zbytecnou ztratu. Nastesti jsem mel zadane jen 2 kontrakty. Normalne jich mivam nastaveno o dost vic. Takze pozor na to!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K., all:

NT se vzdy pripojuje na zivy ucet, bez ohledu na to, co bylo predtim nastaveno. Je mozne v Options > Simulator zatrhnout kolonku Always start with simulation, ale to asi nebude vhodne pro Tve pouziti... Pro pripad, co se stal Tobe, jsem udelal opatreni, ze pozadi chart traderu v Simu mam nastavene na vyrazne jinou barvu, kterou obcas menim... (Chart Trader Properties > Simulation color). Chtel jsem puvodne nastavit vyraznou barvu pro Live, ale to zrejme nelze.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mohl by mi prosím někdo objasnit, jak je to se zadáváním SL a PT? Vstupuji příkazem BUY Market nebo SELL Market a SL a PT se mi automaticky zadá přes nastavenou ATM strategii. Kde jsou uloženy tyto příkazy, pokud bych obchodoval Live a měl NinjaTrader 7 Standart? A jak popřípadě zadám SL a PT u free verze, kde nejsou ATM strategie povolený? Broker je AMP Futures.

Předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...