Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

PetraSR Heron mi urobil podobny indikator s tym ze nastavujes si usecky ktore sa vyfarbia od urcitej velkosti.
Vzhladom na to ze mensich useciek je ovela ovela viac ako tych vacsich, nedalo by sa to vyuzit takto obratene a lepsie pre teba? cize napriklad pri trhu TF ktory obchodujes ak jeden tick je 10 dolarov tak 5 tickov je 50 dolarov a teda by si si nastavila ze 5 tickove sviecky chcem vyfarbit. a ono vyfarby ti vsetky 5 a viac tickove sviecky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím, jak dostanu do grafu horizontální čáru na open price? konk. na 15:30? když použiju CurrentDayOHL , ten my zobrazí linku na open ceně podle session.. což nechci :/

mohl by mi někdo poradit... hledal sem na NT foru a tam radí ad si to napragramují :) což je pro mě takřka nereálné :D


dík za radu, btw. mám ještě jeden problém, s kterým si nevím rady.

mam v NT7 zobrazeny 3 grafy TF ES NQ... a když dělám backtest a odklikávám si postupně úsečku po úsečce tak vidím podle šipky na pravé ose příští close cenu, zkrátka neukazuje mi to aktuálnícenu ale příští usečky.. což není uplně ok, když vidím 1usečku do budoucna :)

při 1 grafu tenhle problém nemám, dík moc za jakoukoli radu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj, potřeboval bych poradit jestli je možné udělat následující "indikátor":
- nastavím indikátoru počáteční stav účtu
- indikátor dopočte aktuální stav účtu podle provedených obchodů
- vypočte 2 % risk a podělí jej hodnotou ATR
- zobrazí počet kontraktů, kterém mohu obchodovat

lze to takto? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...