Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

elmun Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nevite nekdo, proc neni mozne pridat zadny
> indikator do NJ ??
> Dik


Prevdepodobne si si tam nakopíroval nejaké chybné indikátory, konkrétne GomCDHA.cs, a možno aj ďalšie, treba sledovať chybové správy.
Všetky indikátory musia byť skompilovatelné, inak nejde pridávať ďalšie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rada bych se zeptala, zda je tu nekdo, kdo si radi s NinjaScriptem. Mam tri indikatory, ze kterych bych potrebovala vytvorit indikator matematicky vyjadreny jako rovnice NOVY INDIKATOR = (INDIKATOR 1 - INDIKATOR 2)/INDIKATOR 3, ale v manualu NinjaScriptu se ztracim a neumim si s tim poradit. Tak se zkousim vsude ptat, i tady.

Diky predem za jakekoli nasmerovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hadamkov:

No chce to znat trosku C#, nebo si najit priklady a zkusit to podle nich.

Ale treba indikator EMA s periodou 34 zjistis v kodu jako EMA(34). A jeho aktualni bar jako EMA(34)[0].

takze treba (EMA(34)[0] - EMA(14)[0])/EMA(2)[0] ? :)

D.

P.S.: Pro vsechny: Kdysi jsem se tady ptal, ale porad neni zajem o serial programovani v NT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davidoff77:

Diky moc, prave ze C# neznam ani trosku. Presto jsou takove pomerne jednoduche veci, jak jsi nastinil, vicemene jasne i mne, mozna v tom svem hledam trochu moc slozitosti :). Moje vstupni indikatory jsou trochu slozitejsi, jsou slozene vzdy ze dvou vstupnich hodnot (akcioveho paru), zkratka jde o jeden vzorec z excelovskeho sesitu panu z financnika na postaveni strategie pro statistickou arbitraz.
Zkousim se ptat i jinde. Tak pokud se mi neco povede, urcite to tady nekde dam vedet.
Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...