Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám dotaz ohledně zobrazení open, high, low dnešního a včerejšího dne při nastavení Session template 24/5, tedy včetně premarketu. Při použití indikátoru CurrentDayOHL a PriorDayOHLC v 24/5 se OHL počítá od 00:00 do 24:00. Je nějaká možnost, jak v 24/5 zobrazit OHL počítané jen z hlavních obchodních hodin (15:30-22:15)? Předem díky za rady!

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

stranger: Samozřejmě, můžeš si naprogramovat všechno co je libo, to tvoje třeba takhle

if (High[0] - Low[0] > 8*TickSize)
{
// Sets the bar color to yellow if condition is true
BarColor = Color.Yellow;
// ....
}
else
{
// Sets the bar color to its default color as defined in the chart properties dialog
BarColor = Color.Empty;
// ...
}



Mrkni se do helpu na BarColor, CandleOutlineColor nebo BackColor a vyhraj si s barvičkama dle potřeby.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Heron, mne co absolutne nerozumiem programovaniu to nic nehovori. Dokonca ani neviem kde sa v NT da programovat. Nemohol by si mi ten skriptik alebo indikator napisat ked je to pre teba take jednoduche? viem ze sa daju nahrat rozne indikatori do NT a potom to budem mat v zozname indikatorov. Ale v takom zneni ako si mi to poslal no skusim sa s tym pohrat ale absolutne programovaniu nerozumiem ani v tej najjednoduchsej forme.
Teraz som akurat troska si upravil excelovsky dennik a som rad ze som zvladol aby mi delilo jednu bunku druhou.
Mohol b si mi s tym pomoct takouto formou prosimta?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Heron, jej si ma potesil :) No ja neviem co vsetko sa da urobit s tym, asi by mi to stacilo tak ze si zvolim kolko ma mat sviecka tickov napriklad 8 tickov a vyberiem farbu napriklad zltu (ale ked sa neda vyberat farba tak nemusi) no a potom mi ukaze vsetky sviecky ktore maju rozsah 8 tickov a viac zltou farbou, tak ako som ti to znazornil v obrazku. (neznazornil som vsetky len par, ale indikator by mi oznacil setky co by mali ten rozsah 8 a viac tickov. pripadne daj nejake typi co by to mohlo robit. Mohli by to na mna aj zatrubit ze sa vykreslila sviecka ktora ma zvolenu hodnotu a viac? cize nieco ako alert? No ale teraz ma napadla este jedna vec, ked mi vykresli sviecku zltu, tak nebudem vizualne vediet ci sa jedna o zelenu alebo cervenu sviecku. Tak ako by sa to dalo riesit pripadne?

15958

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Heron uz viem ako to najlepsie urobit, zeby ofarbilo nie vnutro sviecky ale okraje. tak by som videl vizualne ze tato sviecka ma rozsah a aj to ci je cervena alebo zelena.
A keby sa dalo bolo by super keby mi to aj dalo alert formou nejakeho zvuku ze ked nahodou robim nieco ine a vyhodi mi alert tak automaticky kuknem na graf.
A mam NT 7

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:
No myslel jsem třeba jestli chceš třeba nad ten bar vypsat velikost range v tickách (nebo třeba nad při up baru, pod při down baru) nebo jestli ten bar chceš třeba označit šipkou nebo neobarvovat a udělat nad něj kolečko nebo čtvereček nebo nějakou kombinaci toho všeho nebo co já vím co chceš...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Heron, no ked ta tak pocuvam tak je vela variant. VIes co nebudem ti to komplikovat. Proste takto:
- zvolim si rozsah sviecky
- zvolim si farbu oznacovania sviecky ked je long
- a zvolim si farbu oznacovania sviecky ked je short.

a napriklad ked bude long sviecka dam si tmavo zelenu ked bude short sviecka dam si tmavo cervenu. aby som videl ze aha tato sviecka ma ten rozsah ktory pozadujem ale zaroven budem vediet aj identifikovat ci je to short alebo long sviecka.

- A k tomu keby sa dalo aj ten alert upozornenie ked sa aktualne vykresli dana sviecka v pozadovanom rozsahu

Tak mi to bude uplne stacit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...