Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trhy pro záčátečníky


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 330
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

> JakubP

Kdyz do google napises "market symbols", vyhodi Ti to radu odkazu. Najit seznam vseho na jednom jedinem miste muze byt slozite, protoze se ruzne instrumenty obchoduji na ruznych burzach. Takze lepsi je nejspis hledat u brokeru, ti muzou mit ucelenejsi seznam. Jeden priklad je tady: www.infinitytrading.com/tool/futures-market-symbols - ale taky tam neni vsechno (treba emini - mozna jina podstranka).

Pokud hledas symboly pro akciove tituly, tak hledej na NYSE nebo NASDAQ strankach.

Rozumnejsi se mi zda zamerit se na par trhu, ty se pak dohledavaji mnohem jednoduseji. Na co potrebujes vsechny?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, Ještě jednou prosím o radu ohledně výběru trhu. mohl by mi někdo poradit nějaký vhodný trh pro dopolední obchodování. zkoušel sem FESX ale je na mě moc líný. Líbí se mi TF pro jeho pohyby, rychlost, čitelnost, atd. ,prostě mě osobně tak nějak vyhovuje ale je americký . A tak prosím o radu jaký trh, který se chová podobně jako TF bych měl zkusit ( evropský nebo nějaký americký, který by měl dostatečnou likviditu i v poledne našeho času ). děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ivocaj - zalezi jaky obchodujes time-frame, jestli bude dostatecny volume
treba v 10:30 naseho casu se mrkni na stranky CME/Eurex/ICE (+dalsi burzy kam mas pristup), jaky produkty se obchodovaly nejvic (volume se aktualizuje v real. case)
- muzes mrknout na 6E, GC, FGBL, mozna CL, ale jak moc se podobaji TF budes muset posoudit sam :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...
  • 3 months later...

lucifuss:

pokud vás zajímají futures trhy, pak jednoznačně koukněte na americké indexy..YM, NQ, ES, TF (YM a NQ mají nejmenší hodnotu ticku a vyžadují obecně nižší risk při stále dobrých potenciálech).. viz www.financnik.cz/komodity/financnik/americke-indexy-pro-intradenni-obchodovani.html

nebo můžete prozkoumat německé dluhopisy či indexy (FGBL, FESX) viz www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/nemecke-dluhopisy.html

obecně o výběru trhu: www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/jaky-trh-pro-intradenni-obchodovani.html
nebo ebooka: www.financnik.cz/komodity/recenze-knih/ebooka-burza-srozumitelne-vyber-trhu-komodity-ETFs.html/

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...