Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

to Laadiis:
nebo ostatní , předem se omlouvám , že to dávám do tohoto vlákna, ale je tu Laadiis a to je programátor tak doufám, že bude znát odpověď... Nevíte jestli se dá Ninja s daty od zenfire napojit na exel tak jako to jde u sierra chartu prostrednictvím worksbooku? tedy prostě aby se zobrazovala data v exelu online např open , low ,hight a close ? vím že u sierra chart to jde ale u NT jsem to nikde nenašel a možná by to nějak šlo ;-) .... moc děkuji za případnou reakci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hmm jako že pokud broker poskytuje spojení přes API (jako třeba IB) tak Ninja má v sobě API spojení a to by se pak dalo nějak propojit ? omlouvám se za moje hloupé otázky nejsem programátor... a ani si nejsem jistý jestli je zrovna dobrý to řešit v tomto vlákně (z hlediska tématu vlákna) za což se ostatním moc omlouvám!....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis:

je pravda, ze po dni, kdy je burza cast dne zavrena a prakticky se neobchoduje, by to mohlo delat neplechu..ja bych to ale moc neresil..neni problem si ten jeden den za cas nakreslit vlastni linky a indikator treba vypnout..to je detail..jinak co se vikendu tyce, tak ty staci vypnout, aby se vubec v grafu ty dny nezobrazovaly, a melo by to byt ok...(ikdyz ted si nejsem uplne jisty, jestli i kdyz se vikendy v ninjovi vypnou, tak se tam preci jen nezobrazi jako miniaturni oddeleney usek-v tom pripade by to byl asi vetsi problem..chce to vyzkouset)

PS. co se tyce me osobne, tak bych z toho indikatoru vyhodil tu popisku hodnoty high a low na te care a taky bych ji nechal celou v jedné šířce, tj. aby se ke konci nerozsirovala...ale to sou jen moje postrehy, ostatnim to muze sedet rozsirene a s popiskama:)

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pěkný den,
tak jsem po delší době rozchodil aktuální verzi BTH a měl bych dotazy:
1. pokud chci jet jen přes kontext.menu, vždy, když zvolím Výstup 1, 2 nebo 3, pokaždé se mi umístí/přemístí na danou pozici Výstup 1. Dvojku a trojku jsem schopen zadat jen přes dialog, ne v kontext menu. Je to dobře?

2. Vždy se mi v takovém případě navíc umístí výstup cena na open svíce (tam mám standardně vstup a ne výstup), ačkoli mám nastaveno, že se má brát cena Price.

Tolik aktuální chyby, které jsem našel. Pak už jen prosbičky, zda by nešlo nějak udělat ... :

3. Jde nějak zatrhat, že chci šipky, ale nechci popisky, např. cenu? Chtěl bych v grafu vidět jen šipky a vodorovné čárky příslušných barev a to je vše, žádné nepřehledné texty ... max. název patternu na vstupu.

4. Pokud dám "Zkopírovat do BT" opakovaně, jen se mi aktualizuje poslední záznam, dokud všechno nesmažu. Protože jedu souběžně dva druhy kontraktů a každý testuji trochu jinak, líbilo by se mi, mít možnost jen upravit pár hodnot a založit další řádku do BT bez nutnosti mazat obsah BTH.

5. Nešlo by obsah BTH mazat taky jen z toho kontext. menu?

6. Uvítal bych možnost až šesti výstupů, v současnosti jich při testech sleduji už 5 různých a porovnávám ... stačila by cena, čas není nutný ...

Díky moc, vypadá to jinak pěkně, tak uvidím, nakolik to zrychlí testy. Už jsem o využití BTH jednou přemýšlel, pak jsem to udělal klasicky, teď bych rád BTH zapojil do své standardní výbavy ...
Díky díky díky, šeptají mé rtíky ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

k té trojce ... docela by se mi i víc líbilo u většiny hodnot zobrazit JENOM tu vodorovnou čárku správné barvy. Ony ty šipky to dělají dost nepřehledné ...

A ještě dotaz č. 7 - Nelze nějak tlačítkem "smazat" zrušit i ty popisky a malůvky v grafu? Pro mne osobně jsou zajímavé jen pro kontrolu, že je všechno zadáno tak, jak má ... po přenosu do BT už bych je tam nejraději zase neviděl ... je to problém?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...