Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ted jsem si toho taky všiml ... jsem začal mazat dll knihovny atd z adresáře abych to přeinstaloval a mezi nima bylo i PDFko tak jsem ho otevřel a tam to je a už jsem se chystal to sem napsat, že jsem objevil chybu a že není na Vašich přijímačích atd...tak už jste mě předběhli :-) každopádně moc děkuju za reakci a MOOOC se omlovám !!! docela jsem z toho byl v pasti .. ps: už jsem si na ten luxus BTH trošku zvyknul tak jsem nechtěl měnit ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lucínek:
tvé požadavky na úpravu kontextového menu jsem pochopil a také je tak zapracuji; preference kontextového menu nebo dialogu se nicméně liší uživatel od uživatele, proto jsou zde oba způsoby ...

>> Takhle by to bylo fakt výrazné zrychlení - prostě luxus. A to takový luxus, že bych si za něj rád i něco připlatil ...
>> Ale je pochopitelné, že je to pouze na Laadisovi. Nicméně - pokud by se nás složilo víc, třeba to bude stát za námahu ... ?

co se týče donate - ten je stále dobrovolný - domnívám se, že kdo chápe cenu času a chce přispět, tak přispěje i bez předešlého vyhlašování "budoucího" donate - takových "donátorů", kteří zůstali jen u podobného vyhlašování, bych už nespočítal na prstech ruky -- !! neberte to prosím zle, toto je jen konstatování faktu !!

jinak chybky bych chtěl opravit přednostně před přidáváním dalších věcí ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Lucínek:
> tvé požadavky na úpravu kontextového menu jsem
> pochopil a také je tak zapracuji; preference
> kontextového menu nebo dialogu se nicméně liší
> uživatel od uživatele, proto jsou zde oba způsoby

To je jasné, ten druhý způsob není v žádném případě na závadu, pokud existuje i ta rychlejší varianta přes kontext.menu. Každému dle jeho gusta ...

> jinak chybky bych chtěl opravit přednostně před
> přidáváním dalších věcí ...

A tušíš kdy? Jen nějaký nástřel ... jestli se to dá čekat v nejbližších dnech (a vyplatí se chvíli počkat), nebo zda zůstat s aktuálním testem u ručního zápisu hodnot tak jako dosud ... ? Díky moc ...

> takových "donátorů", kteří zůstali jen u podobného vyhlašování,
> bych už nespočítal na prstech ruky

Ano, tomu celkem věřím. Mě samotnému se myšlenka BTH velmi líbí (ostatně myslím, že někde tady v diskusi jsem také jako "budoucí donátor"), jenže ještě pořád to není úplně "do ruky" tak, aby mi to práci opravdu zrychlilo. Proto BTH [bold]zatím [/bold] nepoužívám, ale jen pozorně sleduji směr vývoje. Ve chvíli, kdy se ze mne stane spokojený [bold]uživatel[/bold], tak autorovi rád přispěji. Opačný postup se mi totiž už mockrát neosvědčil ... také nic ve zlém, jen konstatování faktu ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No já si zatím nestěžuji, dneska to bylo opět pěkně přesně podle OP, současnými backtesty chci jen doladit optimální výstup (i když zatím se i ten jeví slušně) a právě doplnit dva patterny, které většinou disciplinovaně neberu, i když mi to strašně láká, ale nemám je zpětně otestované ... ten dnešní výskyt by dal podle mého OP 41 ticků na DAXu (kdybych už ten pattern zařadil do svého live portfolia). No jsem na výsledek testu docela zvědavý ... jak píšu, večer budu mít co dělat - to budou doma děti i žena určitě rádi ;) :D
Jen pro zajímavost - Ty zatím testuješ, paper obchoduješ, nebo už se chystáš i na live obchodování?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak si s tim uz asi hodinu a pul hraju. Kontextove menu uz je o hodne lepsi, diky.
Nicmene zatim jsem narazil na tohle:
1. Pres kontextove menu zadana cena vystupu se mi vzdy bere cena Open, ackoli mam nastaveno Price (blblo to takhle uz v te verzi 250).
2. Kontextove menu se nevyvola vzdy a nejak jsem nenasel podminky, za kterych se objevuje. Musim do jednoho mista nekdy kliknout opakovane, aby se menu vyvolalo. Je to takove zvlastni ... nevim, cim to muze byt zpusobeno. Kontext.menu v NT na prave tlacitko se mi vyvolava vzdy a okamzite ...
3. Pokud mam na obrazovce ten dialog, abych mohl lepe zadavat vystupni ceny (tam totiz to Price funguje dobre a nezdrzuje klikani a cekani, zda se objevi kontext.menu nebo ne), tak po stisku Prenest do BT ten dialog zmizi.
4. Stranka, na kterou zadavam v Excelu hodnoty, mi zacina az od radku 3. Nicmene BTH prenasi nejaka data uz na radek 2. Nevim proc, protoze tim prepsal nadpisy, ktere tam uz byly. Mozna by stalo za to nejak moci nastavit, odkud a kam to ma ta data vkladat - ted nevim, cim se to aktualne ridi.
Jinak zatim pekne, jdu klikat dal ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek:
ad 1) ano ... chybku jsem našel ... oprava v další verzi ...

ad 2) před zobrazením kontextového menu se provádí několik úkonů ... na (rychlost) zobrazení může mít vliv:
- kontrola zasažení svíčky ... pokud se pře-klikne i o 1px mimo svíci ... nic se nezobrazí
- načtení seznamu paternů z excelu ... pokud je excel zaneprázdněn (např. počítá) ... dojde ke zdržení zobrazení menu

tyto kroky se u k. menu NT na pravé tl. neprovádějí ...

ad 3) viz Nastavení-Backtester ...

ad 4) volná řádka se hledá od "spodu" ... proto by se měla pokaždé najít řádka volná ... v mých testech s deníkem od Tomassina se popisovaný problém nestává ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...