Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Tak jsem na základě vašich rad zapracoval na znovu instalaci BTH a podařilo se. Základní chyba byla ve vkládání chybného souboru, do tabulky před kompilací,/bin/custom/indicator/backtesthelper.cs, přitom tam má správně být - /bin/custom/backtesthelper.dll , vše má svůj čas a "ráno moudřejší večera" je opět potvrzené. A jdu se učit,se učit, se učit.

(tu)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ... je zde nová verze ... 2.0

Verze 2.0.0.285 (15.06.2009)
- Možnost zaznamenávání OHLC hodnot aktuálně označené a nasledující úsečky
- Rozšíření počtu výstupu na 6
- Při výberu položky z kontextového menu a současném stisku klávesy Ctrl budou zaznamenané hodnoty ihned řeneseny do backtesteru (odpadá nutnost opětovného vyvolání menu a následného výběru položky "Zkopírovat do BT")
- Možnost zobrazení okna BTH "Vždy navrchu"
- Výchozí hodnoty mapování sloupců upraveny pro BT od Tomassina
- Možnost dočasného nebo stáleho označení obchodů v grafu NT (při stálém značení budou značky v grafu zachovány pro všechny zaznamenané obchody)
- Rozšířeno nastavení pro značení grafů v NT(PRICE značky, vyp-/zapnutí popisků)
- Možnost záznamu jakékoli hodnoty bez nutnosti předchozího výběru vstupní svíce
- Upraveno pojmenování svíček korekce ("Korekce sv.1" přejmenována na "Korekce - začátek" a "Korekce sv.2" na "Korekce - Konec")
- Upraveno kontextové menu
- Opraveno odečítání ceny výstupů podle typu uloženého v nastavení (OHLC)
- Možnost odděleného nastavení zvlášť MAE a zvlášť MFE úsečky nezávisle na vstupu výběrem příslušné položky v kontextovém menu
- Automatické vyhledání MAE a MFE (označte vstupní úsečku SHORT/LONG tlačítkem, poté označte úsečku vyjadřující MFE a stiskněte "Vyhledat MAE/MFE" - BTH automaticky nastaví hodnoty MAE a MFE vůči vstupní hodnotě)
- Balík indikátorů
BTH_HLByTR - označení časového intervalu čtvercem a vyznačení jeho cennového rozsahu (např. "Premarket" nebo "Open Range")

[bold]Jestliže budete spolu s BTH instalovat i BTH_HLByTR indikátor, je nutné jej po instalaci zkompilovat + [ital]před kompilací přidat soubor BacktestHelper.Indicators.dll do References[/ital][/bold]

Jestliže budete updatovat pouze BTH ... nic kompilovat nemusíte ...

Projděte si Nastavení ... zkoušejte ... experimentujte ...hledejte ... ... ... ;-)

enjoy :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

to Laadiis:
Hluboce se skláním před tvojí prací a ochotou. BacktestHelper je opravdu helper. Mám jeden malinký dotaz - nyní je v kontextovém menu možnost zvlášť zadávat MFE a MAE, ale v okně BTH jsem tuto možnost nenašel. Dělám něco špatně? (V případě, že to tam není, přimlouval bych se za příležitostné doplnění těchto funkcí i do okna BTH.)
V každém případě za tvůj BTH moc děkuji.

Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Laadiisi,
právě jsem si stáhnul tu príma věcičku. Móóóc hezký. Akorát ji nemůžu používat bo nemám Excel ale OOo. A tak mě napadlo zkusit ti vnuknout nápad na přidání jedné vlastnosti/přepínače, chci-li přenést hodnoty do Excelu nebo jen zkopírovat do schránky jako text oddělený tabulátory, nejlépe asi v pořadí jak jsou zadána písmenka sloupců u mapování. Hmmm...?
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis:

Zdravím,

mám dotaz, nevím jestli něco nemám špatně nastavené, když zadávám MAE a MFE, tak se mi zapisuje hodnota kam kliknu kurzorem (i třeba úplně mimo aktuální úsečku), kdežto, když zadávám vstup nebo i korekce, tak se zobrazuje hodnota close (což chci).
Jde to nějak nastavit, aby i při zadávání MAE a MFE se automaticky zapisovala hodnota close? Možná je to jen malá chybka, možná já něco mám špatně nastavené, ale nepřišel jsem na to,co?

jinak už se podle mě BacktestHelper blíží k dokonalosti (tu)

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis:

Díky, už tomu rozumím a přizpůsobím tomu práci s BacktestHelperem (tu)

Přece jen jednu chybičku jsem ale našel. Je to opět značení popisek MAE a MFE při automatickém vyhledání. Hodnoty to načte v pořádku, v tom problém není, ale popisky se i při tomto automatickém vyhledávání obě posunou na pozici kurzoru, což sice nevadí pro hodnotu MFE (když kliknu do grafu správně přesně na to místo, kde je High/low candle, která značí MFE), ale vadí to pro popisek MAE, který je v grafu taky na úrovni hodnoty, kde jsem kliknul.
Nevím jestli jsem to popsal srozumitelně. Myslím si, že je to detail, ale přece jen... :)

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JaroslavVrana:
háček je v tom ... že při automatickém vyhledávání MAE a MFE se nastavují dvě hodnoty zároveň ... přičemž pozice kurzoru ... a tedy hodnota Price ... je jenom jedna .... pro automatické pozicování popisků u těchto hodnot je tedy třeba využít nastavení v BTH ... nevím jak to jinak řešit ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Laadiis, prip. all,

mal by som na vas otazku ohladne Premarketu (davam tu otazku sem, kedze Laadiis stvoril indikator do NT na premarket - uzitocna vecicka!).
Vychadam z predpokladu ze Premarket al. Globex Pivots "are based on the price range outside of the the normal day trading session (overnight)"
vnimate teda Premarket v casovom rozmedzi
a.) od 00:00 - 15:30 (nasho casu) (tak je to koncipovane v Laadiisovom indikatore), alebo
b.) od 22:00/22:15 predchadzajuceho dna do 15:30 aktualneho dna

vopred dakujem
and

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě přikládam screen znázorňující možné využití indikátor BTH_HLByTR ... Je možné nechat si zvýrazňovat jakýkoli časový interval ... premarket, open range, obchodní seanci ... čtverec zvýrazňující časové a cenové rozpětí se zobrazí až po dosažení konce časového intervalu ... to se hodí jak při backtestování tak i při tradu ... kdy jasně poznáte, že je již konec například obchodní seance ...

9639

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...