Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Matio, Laadiis:
Ódu na radost jsem uspěchal. Nefachčí. Stejný problém jako Matio, ale BTH se po kliknutí do grafu prostě nerozjede. Zažil jsem moc prima týden s laborováním, přeinstalováváním, se záchvaty beznaděje ... Ale vyřešil jsem to.

Moje náhodou objevené řešení: po zapnutí Ninja se mi automaticky spouští 1 graf TF s 10 RB + uložené template a BTH nejede. Pro rozchození mi pomáhá ručně otevřít nový stejný graf BEZ JAKÝCHKOLI INDIKÁTORŮ A RUČNĚ DO NĚJ ZADAT JEDINÝ INDIKÁTOR: BTH.
Pak se klikne do tohoto nově vytvořeného grafu a BTH normálně naskočí. Po tomto zaklínání BTH funguje i v grafu s nastaveným template (u mě FINWIN). V této chvíli už se ten holý "rozcházecí" graf může klidně vypnout, je to jedno. Jak to jednou naskočí, tak to normálně pracuje..
Jsem počítačový polovzdělanec, ale řekl bych, že je to problém s operační pamětí, ale mám v sestavě 2 giga a procesor core 2 duo, sestava origoš HP .... dle dokumentace k Ninja víc než dostatečné. Tak nevím.

Budu Matio rád, když Ti to pomůže. Jinak v práci máme dost šikovného IT technika a ten už dávno tvrdí, že když selžou technicky možná řešení, je počítačový šamanismus často jediná úspěšná alternativa. Toto je, alespoň v mém případě, přesně tenhle případ.
Ať se Vám daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Matio, Laadiis:
Ódu na radost jsem uspěchal. Nefachčí. Stejný problém jako Matio, ale BTH se po kliknutí do grafu prostě nerozjede. Zažil jsem moc prima týden s laborováním, přeinstalováváním, se záchvaty beznaděje ... Ale vyřešil jsem to.

Moje náhodou objevené řešení: po zapnutí Ninja se mi automaticky spouští 1 graf TF s 10 RB + uložené template a BTH nejede. Pro rozchození mi pomáhá ručně otevřít nový stejný graf BEZ JAKÝCHKOLI INDIKÁTORŮ A RUČNĚ DO NĚJ ZADAT JEDINÝ INDIKÁTOR: BTH.
Pak se klikne do tohoto nově vytvořeného grafu a BTH normálně naskočí. Po tomto zaklínání BTH funguje i v grafu s nastaveným template (u mě FINWIN). V této chvíli už se ten holý "rozcházecí" graf může klidně vypnout, je to jedno. Jak to jednou naskočí, tak to normálně pracuje..
Jsem počítačový polovzdělanec, ale řekl bych, že je to problém s operační pamětí, ale mám v sestavě 2 giga a procesor core 2 duo, sestava origoš HP .... dle dokumentace k Ninja víc než dostatečné. Tak nevím.

Budu Matio rád, když Ti to pomůže. Jinak v práci máme dost šikovného IT technika a ten už dávno tvrdí, že když selžou technicky možná řešení, je počítačový šamanismus často jediná úspěšná alternativa. Toto je, alespoň v mém případě, přesně tenhle případ.
Ať se Vám daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ak mozem, tak iba doplnim ze instalovat podla navodu to ide iba bez jednotlivych indikatorov. Ak chcete vyuzivat aj indikatory je potrebne pridat okrem .dll suboru samotneho backtesthelpera aj .dll subor indikatorov. Inac vam bude vyhadzovat error pri kompilacii.

To Laadis: Nechcem byt predcasne velmi nadseny, ale ak to bude fungovat tak ako sa to tu popisuje tak budem urcite stastny donator. Vyzera to na velmi kvalitne odvedenu pracu (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe2000:
to je popsáno i v dokumentaci ... pokud chceš vidět jestli je BTH zapnutý/vypnutý ... tedy true/false ... je nutné po stisku zkratky + ještě klávesu ... aby došlo k "reloadu" indikátorů ... jinak to řešit zatím nejde ... pak je ale zas nutné aktuálně otevřené okno BTH zavřít a opět otevřít nové ... vytvoří se totiž nová instance BTH ... v původním okně by se již nic po kliku myší v grafu NT neaktualizovalo ... ale to jsou drobnosti na které se dá přijít ...

jen ještě doplním ... dokumentace k BTH je uložena v Dokumentech v adresáři NinjaTrader 6.5\bin\Custom ... BacktestHelper 1.5.pdf ... opět podotýkám ... staršího data ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě uvádím ... jak má vypadat seznam referencí (viz obrázek) ... pokud chcete úspěšně zkompilovat BTH i s indikátory ... tzn. při instalaci BTH jste zvolili i možnost instalování balíku indikátorů ... jestliže jste nainstalovali BTH bez balíku indikátorů ... soubor BacktestHelper.Indicators.dll ... vynecháte

9891

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...