Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Laadiis:

Asi jsem našel malou chybku. Jedná se o popisky v grafu. Když jsem si nastavil, aby se mi zobrazovaly na pozici kurzoru, tak se mi při zadání MAE/MFE při druhém kliknutí (to znamená, když zadávám hodnotu MFE) přesune na novou pozici kurzoru i původně umístěný popisek pro hodnotu MAE.

S pozdravem Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Laadiis,
nevím zda neobtěžuji chybně,ale včera jsem se pokusil aktualizovat BTH na poslední verzi 1.9.5.259 ( měl jsem 1.9.2. )
dle pokynů se měla aktualizovat automaticky. Při kompilaci mi vyběhla hláška o chybě, tu jsem si samozřejmě nezapsal, jen vzpomínám, že šlo o chybu napojení nebo propojení, a šel řešit. Požadovalo to mne nějaký doplněk windoos, navedlo mi na stránk, neohroženě jsem stahnul doplněk, restartoval a nic jsem nevyřešil. Řekl si , že to nechám vyzrát a třeba mi diskuse pomůže. Dnes jdu v opravách pokračovat a koukám, že se mi z grafu ztratili veškeré indikkátory, ale v soupise je mám. Zkoušel jsem dodat Range counter a ten se zobrazil, zkusil jsem dát nový CCI a ten se již nezobrazí. Pokud jdu do edit indikator tak na seznamu jsou,ale v select assembly již se nenabídnou. Mám zkusit kompletní uninstal? Ztratím veškeré workspace, že. Nebo to může být něco snazšího. Mám excel 2007.
Díky za radu.
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ludeK: napadá mě, zkus si otevřít nové okno trhu v NT ale bez jakýchkoliv indicatorů. prostě čistě jen cenu, bez templates. a pak zkus jeden po druhém přidávat. Když se nepodaří, tak ještě zkus kompletně odinstalovat BTH a smazat v C:\Documents and Settings\uživatel\Dokumenty\NinjaTrader 6.5\bin\Custom .... BacktestHelper.dll + BacktestHelper.dll.config + BacktestHelper.log
Po instalaci nové verze a potřebné compilaci( před kompilací skriptu je nutné v NinjaTraderu zaregistrovat backtesthelper.dll soubor ... pravým tlačítkem - References... - a vybrat správný soubor ...)
Zkus zase přidávat indikatory....
Koukni se na www.financnik.cz/forum/read.php?14,119624,page=21

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za rady,
prošel jsem poněkolikáté vlákno a usoudil, že neefektivnější bude obnova systému před instalací BTH.
Vše běhá jak má a zítra učiním další pokus s podrobnou dokumentací. Ještě na doplnění, trochu jsem to naznačil, při doplňování souborů před kompilací , vybírám ze složky select assembly, tato byla prázdná i když jsou v ní //costum/indicator/všechny indikátory s koncovkou .cs . Zítra zkusím vše odinstalovat a stahnout plnou novou verzi, za uvedených podmínek kdyby náhodou.
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...