Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím, jak rozchodim backtesthelper? ... prosel jsem si poslednich asi 8 stranek a nenasel jsem to a odkaz z prvni stranky "my.syncplicity.com/share/1j0hfsa0av/BacktestHelper.zip" mi nefunguje :( ...

- kdyz dam zkompilovat indikator tak mi to napise dve chyby: CS0246 (indicator\bactestHelper.cs) - řádek 25 a 40


//edit: tak uz jsem na to asi prisel ... v tom okne kompilace dat pravy tl. mysi + reference a pridam tam backtester.cs

děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nagini:
Vrátil jsem link na instalaci BTH ... viz můj podpis pod příspěvky ...
Jedná se sice o dokument staršího data ... ale vodítko tam jistě najdete ...

Dokumentaci k použití BTH pak najdete ve složce
C:\Users\...\Documents\NinjaTrader 6.5\bin\Custom\BacktestHelper1.5.pdf
opět se ale jedná o dokument staršího data ... ale základ tam je ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím ... Ve svých backtestech potřebuji zaznamenávat kromě cen a času také hodnoty jednotlivých indikátorů (jako jsou např. EMA, RSI, CCI, atd.) ... Tuto možnost máme nyní i v BTH verze 2.5 ... Zkušenejší uživatelé tak mají možnost odečítat JAKOUKOLI hodnotu z grafu, prostřednictvím vlastních indikátorů!!! Na obrázku dole je jednoduchý návod jak hodnoty indikátorů odečítat ... enjoy ;-)

9781

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
Potřeboval bych poradit s BTH. Chtěl jsem ho vyzkoušet, tak jsem jej podle návodu nainstaloval, ale když jsem ho chtěl v NT zkompilovat, vypsalo mi to dvě chyby v souboru backtesthelper.cs. To jsem po dlouhém laborování vyřešil tím, že jsem tento soubor ručně přidal pomocí "ADD" do výběru, zkompiloval, znovu to vypsalo tentokrát už jinou chybu a když jsem tento soubor odebral z výběru pomocí "REMOVE", tak už kompilace proběhla v pořádku a indikátor byl přidán. Pak jsem ho přidal do grafu jako indikátor. V levém horním ohu mám napsáno "Backtesthelper = TRUE" , ale stejně nefunguje. Když kliknu na svíčku, žádné dialogové okno ani kontextové menu se neotevře. Kurzor se sice na chvíli změní v kolečko (Windows Vista 32b) ukazující, že se na něčem pracuje, ale stejně se potom nic nestane. Dělám v něčem chybu já? Může mi někdo poradit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám stejný problém jako Matio. Jen s tím rozdílem, že se mi neobjevuje "kolečko", ale "hodiny". Jinak mám mám Win XP a celkem solidní sestavu. Navíc BTH jem už používal (1.9.5.250). Ten jsem dnes přeinstaloval dle návodu a .. nejede. Mořím se s tím celé odpoledne. Docela mě to štve. Měl jsem v plánu jít chytat sumce.
Prosím o pomoc. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis:

No tak mě to nefachčí. Věnuji se tomu už třetí den v kuse, myslím, že už jsem vyzkoušel úplně všechno a BTH se mi v NT nezobrazuje. Projel jsem fórum nazpět až po stránku 18 a nic, co bych už neudělal nebo co by naznačovalo že v něčem dělám chybu jsem nenašel.

Jsem ve Win Vista přihlášený jako administrátor (skutečně jako administrátor, ne jen jako uživatel s admin. právy), nainstaloval jsem nejnovější verzi BTH stáhnutou z tvého odkazu a ve volbách, které komponenty nainstalovat jsem zvolil všechny (před instalací jsem provedl všechny kroky popsané v návodu - jako výmaz souborů bactesthelper.dll a pod.). Během instalace nedošlo k žádnému viditelnému problému. V NT jsem v editoru indikátorů zkompiloval BTH - po předchozím ručním přidání souboru backtesthelper.dll a backtesthelper.indicators.dll (bez toho druhého souboru mi to vypisovalo chybu, že nemůže najít cestu k tomuto souboru) a poté vše proběhlo v pořádku - vyskočila hláška "indicator successfully generated". Po načtení new chart jsem přidal BTH do grafu (pravé tl. - indicators - BacktestHelper - new - OK), což se projevilo v levém horním rohu hláškou BacktestHelper(True).

Přesto všechno když kliknu na svíčku do oblasti grafu levým tlačítkem myši, nestane se nic.

Tento proces jsem několikrát opakoval i po úplném odinstalování NinjaTraderu a výmazu celé složky NT včetně uživatelských nastavení a jeho následne reinstalaci a reinstalaci BTH. Zkusím ještě jednou odinstalovat a znovu nainstalovat NT a BTH (už po třetí) a pak si asi půjdu prostřelit koleno. :-(

Dost mě to mrzí, protože podle ohlasů zde na fóru se asi jedná o fajn program, který by mi mohl ulehčit práci, ale vypadá to tak, že já to asi nezjistím. Pravděpodobně budu muset pokračovat v zadávání dat do mého backtesteru ručně, ale možná by se to co se stalo mě a některým dalším, mohlo stát inspirací pro tebe ve vychytání nějakých možných chyb v instalaci. Netvrdím, že v programu máš chyby a je možné, že problém je mezi mou židlí a klávesnicí, ale zatím jsem neměl s žádným jiným programem takové problémy a snad úplný počítačový analfabet nejsem. Díky za rady a tvůj čas.

Přeji všem hodně zdaru a mnoho úspěšných obchodů. Matio.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Matio:
to mě mrzí ... že máš takové problémy ... instalaci popisuješ správně ... tak přistoupíme k druhému kroku ...
až vše znovu nainstaluješ .. NT i BTH ... a klikněš do grafu ... a nic se nestane ... tak poté mi zašli soubory z adresářů log a trace ... kouknu na to ...
pošli je na backtesthelper na gmailu ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...