Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

Podobný problém jako Matio jsem mněl na wistach taky, sice jsem se nepouštěl do tolika opakovaných úkonu. Po hodině mně to přestalo bavit, tak jsem zkusil předchozi verzi BH a ta mi jede, tak jsem se spokojil ze starši verzi. Na Xp-kach jsem to rozjel v pohodě. Jen to tu píšu, že asi bude více lidí s podobným problém a matio není sám. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Laadiis:

Tak jsem to udělal ještě jednou a dotřetice se stal zázrak. Konečně se mi zobrazilo kontextové menu. Ale stejně to není úplně ok, protože to funguje jen v případě, že nemám zobrazeny indikátory CCI v jednom grafu. Jsem zvyklý používat oba CCI pro FinWin zobrazené v jednom okně a s BTH to nejde. Pravděpodobně v tom byla celou dobu ta chyba, protože odstraňovat své indikátory jsem předtím nezkoušel.

Soubory z adresářů log a trace ti přesto pošlu, možná tě budou zajímat.

P.S.:
Jinak teď jsem zjistil, že kontextové menu se mi zobrazí i když mám zapnuté CCI v jednom grafu, ale jedině tehdy, když načtu cenový graf bez nich, jen se zapnutým BTH a alespoň jednou otevřu kontextové menu levým klikem myši, aby se alespoň zobrazilo. Následně můžu přidat indikátory CCI buď ručně nebo pomocí "load templates" (z předem uloženého nastavení) a BTH funguje i potom. Pokud se někomu stane to samé, tak nechť mu můj příklad pomůže k vyřešení problému.

Díky Laadiis za trpělivost. Jdu zkoušet BTH, abych mohl i já ocenit jeho výhody. (tu)

Matio.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:
podle reakcí může na některých počítačích zlobit reinstalace (tedy update) na novější verze ... proto radím ... odinstalujte původní verzi a pro jistotu KOMPLETNĚ smazejte všechny případné BacktestHelper soubory z dokumentů adresáře NT, které zde mohli zůstat ... a teprve pak instalujte verzi novou ...

co počítač ... to originál ... jen co je pravda ... šťourat do instalátoru už nechci ... neb v nové verzi studia bude zas nové řešení ... ale tím se nemusíte zatěžovat ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...