Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj
instaloval jsem BacktestHelper v aktualni verzy - bez problemu
v NT se mi beha bez viditelnych problemu
pri stisknuti tlacitka otevrit backtester se mi objevy win hlaska

"Unable to cas COM object of type 'Microsoft.Office.Interop.Excel.ApplicationClass'. This operation failed because the QueryInterface call COM components the interface with IID '{...}' failed due to the following error: Library not registred. (Exception from HRESULT: ... (TYPE_E_LIBNOTREGISTRED)).

Nevim jestli neni chyba v officech (verze "office XP")
nebo schazejici knihovna
nebo neco jineho

jestli jste resil nekdo podobny problem, tak budu rad za radu
JM
PS: podobnou chybu jsem nikde zde nenasel tak bud neumim hledat (za coz se omlouvam), nebo mam specificky problem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

all:

jen pro doplnění k příspěvkům výše ...
schéma spolupráce BTH (BacktestHelper) a BT (Backtester nebo libovolný jiný excelovský deník) je následující ...

MS Office
pro korektní fungování BT musíte mít tedy odpovídající verzi Office (pro BT od Broukyho tedy Office2007), jestliže máte vlastní nebo jiný BT, stačí vám verze, pro kterou byl daný BT vytvořen ...

s BTH je možné pracovat s deníky pro OfficeXP, Office2003 a Office2007 ...

př.: MS Office 2003

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dekuji vasem za rady a pomoc (zvalste Broukymu)

nechci tu rozsirovat flame, ale
BackTesterHelper me osobne s office2000 SP3 nespolupracoval at se jednalo o Backtester od Broukyho (binarni excelovsky sesit prekonvertovany pro stare office) anebo jine moje sesity.

po nainstalovani office2007 se zda spoluprace v poradku. Alespon z me strany je tohle kyzenym resenim.
JM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to all: Zdravim vsechny priznivce BTH i BT. Protoze se mi i Ladovi stalo, ze nam prestala chodit echa z vlakna BT, domluvil jsem se s Ladou, a davam upoutavku i sem. Tedy: Na vlakne http://www.financnik.cz/forum/read.php?14,115176,page=35 je k dispozici nova verze BT i s popisem zmen. At slouzi. Jirka P.S.: V pripade, ze nedostavate echa z vlakna BackTestera a mate stale o jejich zasilani zajem, obnovte si tam 'Sledovani vlakna'.

10822

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, Doposial som fungoval na jednom s prvych BTH co tu boli publikovane a pouzival som BT z kurzu. Vsetko mi fungovalo bez problemov. Dnes som si nainstaloval najnovsiu verziu BT_v73a a BTH 2.5.1.322 a nedari sa mi to rozchodit. Pripajam hlasenia. Prezrel som si aj diskusiu a nic take som nenasiel. Viete mi poradit v com je chyba?

10915

10916

10917

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechno tohoto vlákna a hlavně Laadiise,

BackTestHelper mě naprosto nadchnul - lépe řečeno jeho myšlenka. Ihned jsem si ho stáhnul a začal testovat, přizpůsobovat excelu atd. Ale jedna věc mi nefunguje a nedaří se mi zde najít co s tím: neodečítají se mi MAE/MFE hodnoty, vždy je mám stejné jako hodnotu vstupu, tz. close úsečky kde vstupuju. :-(
Prosím, poradíte co s tím? Děkuji Vám mnohokráte za ochotu a vůbec za zpracovaní této báječné myšlenky do stavu použitelnosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...