Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Laadiis.... Díííky!!!

Jsem prostě Lama, nakonec jsem na to přišel i sám, ale až po tom co jsem tady na diskuzi někde na stránce 6 našel cestu k manuálu, který je uložen někde v adresáři NT. No a tam to samozřejmě všechno je. Takže se moc omlouvám za "zdržení" a ještě jednou děkuji za super udělátko.

Možná nápad, možná blbej: Do Vašeho podpisu, kde je odkaz na stažení BTH, BTH - Instalace, BTH - poslední změny atd... nedal by se též přidat odkaz na dokumentaci? No prostě bude hezky na očích pro takové lamy jako jsem já.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis,

skvělá práce ;-) Ještě jedna drobnost mě napadla: Přepnutí z kontextového menu do velkého menu je snadné - pro opětovné zobrazení kontext. menu jsem si musel přečíst návod :D Možná by stálo za úvahu udělat nějaké tlačítko, které bude snažší než hledat kde jen to musím přenastavit tu hodnotu na true.
Jestli jsem mimo, tak se omlouvám.. a teď už jdu dělat BT. Donate samozřejmě pošlu ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis,

narazil jsem na problém, který je pravděpodobně způsoben BacktestHelperem, protože po jeho odinstalování vše funguje v NT tak, jak má.

Jedná se o formát data a času vstupu a výstupu v NT na záložce Trades v Acount Performance.
Pokud je BH nainstalován, pak je formát data MM/dd/yyyy a čas v režimu 12H.
Pokud BH není nainstalován, pak formát data odpovídá nastavení v systému Windows (v českém prostředí je to d.m.yyyy a čas v režimu 24H).

Tato změna způsobuje problém při exportu obchodů z NT do Excelu nebo souboru CSV, protože formát data a času neodpovídá systémovému nastavení a musí se pak složitě konvertovat.

Problém jsem nejdříve řešil se supportem NT, ale ti tvrdí, že to není jejich problém. Až poté jsem si v logu všiml, že změna formátu nastane po naloadování assembly BacktestHelperu. Zde je ukázka z logu:

29.10.2009 14:00:39|1|4|Vendor assembly 'BacktestHelper' version='2.5.1.322' loaded.
29.10.2009 14:00:39|1|4|Vendor assembly 'BacktestHelper.Indicators' version='2.5.1.322' loaded.
10/29/2009 2:00:50 PM|1|4|Automated trading disabled

Bylo by možné ověřit, zda je problém způsoben BacktestHeplerem?

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis: Ahoj, tak jsem dneska po dlouhé době stáhl aktuální BTH. Musím říct, že opravdu pěkné. Koukám také na ty indikátory, co v něm jsou obsaženy a měl bych dotaz k indikátoru BTH_HLByTR: - Pokud přidám tento indikátor do grafu, tak napravo od něj se zobrazuje linka výrazněji (širší), než jak je zadáno v nastavení indikátoru (viz. obrázek - zvýrazněno modrou elipsou pro High, pro Low je to vidět analogicky. Tato oblast je tak široká, jaké zadám "Right side markers - Width". Pokud nechci mít popisek až u pravého okraje (což nechci), ale chci mít linku premarketu dostatečně úzkou, jak to udělat? Jde o nějaký malý bug? Díky moc za info.

11028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den

Snazil jsem se o zprovozneni Backtesteru a becktesteruhelpru asi tak 3 dny =] (nejsem moc dobry s pocitaci), protoze jsem vedel, ze mi to urychli mou praci s backtestovanim (ne, ze by tuzka, papir a kalkulacka nestacily) =]. Dnes vecer mi to konecne cele sprovoznil kamarad (jeste, ze je mame). Musim nesmirne podekovat vsem kdo se na tak skvelem dile podilely (donation poslu jen co to dopisu) =]. Jedine co by mi moooc pomohlo - nemohl by mi prosim nekdo poslat screen shot Nastaveni - BTH - C. Mapovani sloupcu at si to muzu okopcit. Porad mi totiz na backtesteru pod kolonku status pise OPRAV.

Dekuji za pomoc a jeste jednou VELKE DIKY za skvele udelatko.

Meo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...