Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Laadiis:Problém je pro mne v tom, že používám svůj indikátor RBNextOpenPrice, podle kterého zadávám příkazy přímo v grafu a posunuji je, pokud se změní pozice linky s "přístí open cenou" v RB grafu. Když je tam tahle silnější lajna, tak se pod ní ta moje (v tomto případě důležitější) linka schová. Pokud u Tebe zadám Width na 0, tak zmizí i ten nápis. No a konečně když zadám jen 1, tak se v té pro zadávání příkazů důležité oblasti motá zase ten nápis. Asi to vyřeším tou nulou a rozpětí ceny odečtu ručně z cenové osy ...

Pro mne ideální stav by byl ten, kdyby se někde napravo od označené oblasti zapsala výška oblasti v bodech (tedy to číslo v hranatých závorkách) a zůstala hned u toho premarketu. Dále už by byla jen ta linka. Nebo by mohla mít rovněž "alfa" složku, ale to už je asi i zbytečné. Ten popisek a cena jsou tam jaksi navíc, cenu mohu vidět v cenové ose, pokud o to stojím (jako že nestojím).

Každopádně díky za vstřícný postoj a za spoustu odvedené (dobré) práce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Ladislave a všichni ostatní, začal jsem testovat v Ninja s daty od Zen fire. Odečítám vstupy a MAE, MFE pomocí BacktestHelper. Vstupy jsou přesné, ale u MAE i MFE mi Helper odečítá jiné hodnoty, než jsou v grafu. MAE by mělo být LOW a MFE HIGH. Od hodnot v grafu se liší zejména MAE až o 20 ticks. Díky za radu a pomoc.

11130

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se všem za svůj předchozí příspěvek. Už jsem problém vyřešil, myslel jsem, že BacktestHelper odečítá tak, že stačí kliknout doprostřed úsečky a program pozná, že MAE/MFE je LOW/HIGH úsečky. Není tomu tak, program odečítá jako MAE/MFE přesně hodnotu na které je ukazatel myši. Možná by stálo za úvahu doplnit možnosti nastavení odečtu MAE/MFE (tak jak je možnost nastavení odečítané hodnoty vstupu, většinou CLOSE, ale v nasravení BH lze změnit např. na OPEN). Zkrátka při kliknutí doprostřed úsečky a zadání MAE/MFE, by program měl sám odečíst hodnotu LOW/HIGH, dle směru obchodu.
Ovšem jinak skvělá pomůcka a vřelé díky za ni. :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To CIP:
BTH skutecne odecita spravne hodnoty High a Low. Pokud klepnete na jakoukoli svici ZA usekem, kde hodnoty MFE a MAE chcete urcovat a volite MAE & MFE Vyhledat, urci je spravne z cele oblasti od vstupu po svici, na ktere jste klepnul.
Podivejte se, jakou mate nastavenu hodnotu MFE spread v zakladnim nastaveni. Tou si muzete jeste korigovat vzdalenost od High a Low.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...