Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

Dobry den, Tomasi,

je to pouze otazka pristupu a zvolene strategie. Jsou taci, kteri obchoduji treba jen prvnich nebo poslednich 20 minut hlavnich obchodnich hodin a presto uspesne profituji. Takze v tom urcite neni problem. Jde o to, abyste si nasel system, ktery Vam bude dobre fungovat - az si takovy sestavite, doporucuji jeho otestovani na delsim casovem useku prave v case 19+ hodin. Pak ziskate realnou predstavu o tom, nakolik je tento system uspesny a jak se Vam bude darit v ostrem obchodovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Bolija a Martinek,
děkuji za Vaše reakce.Jsem si vědom že to bude časově náročné a také časem budu hledat práci která mi ze začátku zajistí příjem a nebude tak časově náročná.Komodity mě naprosto uchvátily a nedokáži si představit lepší práci než je tato.
Mám ještě jednu otázku, kde se dají sehnat intradenní data pro backtesting aniž bych si otevřel někde účet? 5.000USD budu mít našetřeno do 2 měsíců,ale chtěl bych tento čas využít a aspoň sledovat grafy a testovat obchodní strategii která je zatím v začátcích.
Díky za odpověď

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja jsem si uz Sierru stahnul a zkousel jsem jedenact dni backtesting. Dneska ale uvazuju nad tim ze si Sierru koupim jako plnou verzi a k tomu i historicka data na poradnej backtesting kterej nebude trvat jenom jedenact dni. Chtel bych se i zeptat s jak malym uctem je mozne zacit obchodovat. Cetl jsem tu ze mini trhy se daji obchodovat s malym uctem treba jen dvou tisic dolaru. Ale zase v jine diskusy bylo napsano ze vam Interactive Brokers otevrou ucet pouze od peti tisic.Tak jak to je??? Je mozne otevrit ucet u IB s tremi tisici a zacit pomalu obchodovat treba Mini Dow Jones ?? Diky Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den,
nyni muzete fundovat ucet u IB pouze s 5000 $. Jestli s tim muzete obchodovat to uz nevim je to nove pravidlo a zatim nikdo presne nenapsal jak to funguje nyni. Drive stacilo fundovat ucet 2000 $ a mohl jste jet paper trading. Pro live obchodovani tam muselo byt treba 2100$ aby vas to pustilo obchodovat. Na druhou stranu, nikdo nerika, ze po fundovani uctu nemuzete nejake penize zase vybrat zpet. tak ovsem budete moci pouze papertradovat.
Kazdopadne doporucuji zakoupit Sierru a data. pak si udelat backtesting a mit aspon 100 obchodu jako vzorek pro nejakou statistiku. Pak poznatky prenest k papertradingu. Kazdopadne nic neuspechejte. Casu je na vsechno dost. Spechem muzete svuj ucet zlikvidovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den ,
chtěl bych se zeptat jestli budu mít k dispozici automaticky i historická data pokud složím např. 5200 USD (pro otevření účtu) u IB a propojím se Sierrachart? Mým cílem není začít obchodovat, ale becktestovat a seznamovat se podrobně s prostředím Sierry.
Nebo stačí koupit Sierru (a kolik stojí) + měsíčně platit za historická data? Jde mi o to vybrat tu nejlepší možnost a třeba někdo přemýšlel nad podobným problémem a dokáže mi poradit.
Díky moc

Přeji mnoho úspěšných obchodů

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud chceš pouze backtestovat!, tak je tu možnost zaplatit sierru a koupit hystorická data od SCmagic (info ve wiki).
To stačí pro seznámení i tvorbu systému.
Účet u IB bych zakládal, až pokud budu chtít systém papertradovat. Tedy obchoddovat na papíře na realných datech. Tehdy je fundování 5000 dobré, protože IB poskytne data za 10USD měsíčně pokud neobchoduješ..jinak zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den,

Od IB žádná historická data nedostanete, budete dostávat pouze živá data..Pokud chcete jen backtestovat stačí vám koupit sierru (kolem 18 dolarů na tři měsíčně, pro vaši potřebu bude zřejmě stačit balíček za 15) a přikoupit na backtest data od Magicu,popřípadě si stahnout nějaké tady na foru..

at se daří..

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...