Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

zdravim ,

ešte by som sa rád spýtal:

niekde som čítal že sa dá otvoriť fiktívny účet u IB cca 1000USD???? ja mám otvorený real účet 5000USD u IBmám nainštalovaný TSIM+ a stiahol som si aj trial verziu SIERRA na 14 dní , potom si chcem objednať cez finančníka full verziu, a chcel by som začať simultáne/fiktívne/ obchodovať.
1, musím si otvoriť fiktivny účet u IB alebo niekde inde , alebo stačí mať prepnuté v TSIM+ na simultánny obchod???
2,ak áno, ako a kde si ho ten fiktívny účet mám otvoriť ?? v IB ???
3, ako si možem dať do TSIM+ ešte ďalšie trhy ... ES , YD , Euro , nejaké mini gold , mini ropa a pod???
4, v sobotu a v nedelu platforma IB nejde??? lebo sa mi nedá napojiť , keď zadám meno a heslo???
Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ten sim. účet je asi lepší, než přepínání Tsim. mělo by to simulovat plnění, slip, atd. Nevím, jak dalece, ale částečně asi jo. Když se přihlásíte normálně na stránce IB ke svému účtu ( Account Management ) tak tam je nabídka "Trading Access" v ní je "Paper Trading" a tam se zakládá ten sim. účet, ale dál si to nepamatuju a už se tam ani nedostnu, protože ho mám založenej. Ale tím už se proklikáte.
Tsim se nastavuje v "Tools" a dál "Edit Symbols" trochu si s tím pohrajte, nebojte se ty nabídky proklikat :)
TWS o víkendu nejede. Už se dnes někdo ptal tady na fóru ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bolja

Ďakujem za info , skušal som to podla vášho návodu , aktivovať paper učet , trochu som sa s tým trápil , dúfam že som to spravil OK. Napísali mi asi niečo také , že za cca 4 hod mi dajú info??? ohladom toho paper účtu????
chcel by som ešte vedieť ako do SIERRY /mam teraz 14 dňovú trial verziu / dostanem aj ďašie trhy ako napr.YD ,ES ,/mini indexi/ Euro , minigold , mini ropa a pod.... a pod akými skratkami sa to tam uvádza???
ako a kde si možem nastaviť iný timeframe , napr.3 , 5 , alebo 15 min??? preklikal som kadečo a nenašiel som to.....


Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to smazak ,
ďakujem za info ,
dalo mi to zabrať , lebo niečo sa mi stiahlo s 30 dňovými datami a niečo iba s 1dňovými a musel som tam dotlačiť dodatočne.... dúfam že dobre.....????????

ES200609-GLOBEX mi nejde ale ESU6 mi ide????? Dúfam, že je to totožný trh????
Na EUR ,ER2,ZG a YM mám čas 20:43 tak ako na PC ale na ESU6 mám čas 18:22 ako je to možné ??????????
ešte by som poprosil nejaký kód na emini ropu????

Ďakujem. Jaro.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jaro87: ohledně symbolu ES ti tam chybí pomlčka. Napsal jsi ES200609-GLOBEX, správně je to ES-200609-GLOBEX

Ten čas co se ti zobrazil je fakt divnej. Zkus opravit zadání toho symbolu, pak uvidíš.

mini ropa by měla být toto: QM-200609-NYMEX

p.s. ESU6 = zářijový ES, takže v pořádku (ale záleží co na to řekne sierra). Pokus jsem se náhodou někde sekl, tak mě někdo opravte (používám medved quote tracker, sierru ne).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, právě jsem kliknul na Tsim LIMIT SELL a nic se nezobrazilo. Příkaz čekal a neplnil se. Tak jsem si zanadával a chtěl jsem odejít. Naštěstí mě něco osvítilo a podíval jsem se do TWS. Tam byla otevřená pozice a bez SL. Stihl jsem to zavřít -110. Pak jsem zjistil, že byly pozice dokonce 2. Asi jsem kliknul 2x když Tsim nereagoval, nevím. Takže docela nasranost :(((

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bolijo, já teda měl dneska taky s IB problém, celý den nic v pohodě až teď večer mi to vůbec nevyplnilo LIMIT a to si jsem jistý, že ta cena ho min. dvakrát dosáhla a i překročila (u mě teda naštěstí, jinak by to byla ztráta), ale stejně mi to pěkně naštvalo... tak jsem v IB zrušil příkaz - Tsim nereagoval. No doufam, že zejtra už to bude v pohodě, protože mi to nějak zvláště na psychice nepřidalo...
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...