Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky za odpovědi.

Já i přes to, že jsem v první polovině dne nedodržoval svůj obch.plán a nadělil si slušný ztráty tak profit cca 330(netto).

Mám některý dny kdy to jde výborně a mám dny kdy je lepší se jít opalovat. Nic moc mezi tím. Tak mě zajímalo jak je to u ostatních.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Martinek Napsal:
-------------------------------------------------------
> jenaL: Zalezi na tom, co si od SC Magic koupite.
> Jestli jen samostatny soubor, tak mam za to, ze
> aktualizace neposkytuji. Pokud si ale zaplatite
> jejich klienta (jednorazove $15 USD) a prikoupite
> bud REALTIME DATA nebo REALTIME TICKS, tak
> aktualizace k dispozici jsou.


Chtel bych se zeptat jak ty data vypadaji. Obsahuje ten samostatny soubor jednu datovou radu od roku 2002 az do soucasnosti, nebo jsou to data od kazdeho kontraktniho mesice od zacatku obchodovani az do last trading day ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všichni, sleduji zde celkem hromadný problém, mimochodem jsem ho měl i já, testování systému na intradenních datech. Vyzkoušel jsem spoustu platforem (cca6), vždy nějaký problém, nejlépe mi vyhovovala platforma od Genesisft.com, na jejich stránkách moc info nenajdete, ale můžu poslat odkaz kde lze program stáhnout, platforma nebo spíše program funguje tak jako v plné té nejdražší verzi a umí úplně všechno (cca 2000 usd), program mi fungoval celé tři měsíce zdarma !. Program neobsahuje historické data, ale můžete si objednat za 10$ cd kde jsou data až dest let zpět. Možná bych vám pujčil své cd . :) To je vše a všem přeji ty největší zisky a nejmenší ztráty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

czMorpheus: Staci prohledat financnika...

S jakou částkou začít obchodovat?
www.financnik.cz/art/zkusenosti/kapital-pro-zacatek.html

diskuse: Velikost účtu
www.financnik.cz/forum/read.php?18,15876

diskuse: 500-1000$ ako čo a kde začať s minimom peňazí
www.financnik.cz/forum/read.php?2,8372

diskuse: Počáteční kapitál
www.financnik.cz/forum/read.php?2,215

...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

tak hlavne zalezi na Vasi obchodni strategii a jake mate DD. Navic jeste na brokerovi, ktery urcuje s jakou minimalni castkou muzete u nej obchodovat.
Vetsina lidi zde obchoduje s Interaktive Brokers. Nyni je pro fundovani uctu potreba 5000$ u IB.
Navic cim vetsi ucet budete mit, tim se vyvarujete toho, ze by na vas byl vyvijen psychologicky tlak, pokud by se Vam zrovna nevedlo a Vas ucet by byl prilis maly a hrozilo by Vam, ze Vas uz nepusti obchodovat, prave kvuli malemu uctu.

Takze kdyz si zridite ucet u IB, urcite budete potrebovat minimalne 5000$

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
jsem začátečník a v poslední době velmi silně uvažuji zabývat se intradenním obchodováním.Do 2 měsíců budu již mít naspořeno něco málo přes 5.000USD a otevřu si účet u IB abych mohl mít reálná data. Na ostro obchodovat se určitě v nejbližší době nechystám protože ještě nemám tolik propracovaný svůj obchodní systém.Otázka která mě ale v poslední době trápí je, jestli se dá uvažovat o intradenním obchodování, když (zatím) pracuji každý den do 17h a u počítače bych seděl od 19h.Toto je momentální situace a rád bych věděl jestli někdo s tímto má také zkušenosti.
Děkuji za jakékoliv reakce.

Přeji všem úspěšné obchody.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kahiros,

stále jsou to dvě hodiny a určitě je to lepší, než nic. Navíc si můžete hodiny, který utečou přehrát, takže nevidím problém. Spíš to bude trošku náročný, pokud pracujete takhle dlouho. Taky zaberou tisíce dalších hodin různý testy , apod. S tím je potřeba počítat. Nejde to tak rychle, jak by se zdálo. Pokud Vám to nevadí, nevidím problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...