Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

Hello traders, dneska 3 ztráty na FESX viz.popis ve screenu...:) 1 chyba jako vrata...podle volume jasný signál pro Long,já hlavou proti zdi :( 2,3 očekávání obratu v trendu...ten přišel,ale nejdříve představitelé smart money group vybrali zisky včetně obou mých SL Byl to dneska hezký den,jsem rád,že už mě čeká jenom zábava(sport) a poté zasloužená hospůdka :) Tomas

11814

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomasi, k tomu Level2 jak jsi popisoval ve screenu bych měl dotaz: Level2 jestli to chápu správně ukazuje jen limit orders, ale neukazuje stopky. Takže to, že je někde hromada limit příkazů, která vypadá jako bariéra, nic neříká o tom, jestli tam třeba není ještě víc stopek, které vedou k proražení. Chápu to srávně, nebo je to zcestná úvaha?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj stomas

No skoda tech obchodu. pripada mi jako by jsi zapomnel koukat i na vyssi tf a maly tf te vtahl do "hry" ;)
Ja nevim nevim jestli najdu cas do konce roku zasednout zpet za PC :S ale strasne mi to chybi uz ted po 14 dnech, nebot dru jak mezek v praci a dodelavam jednu rozdelanou 2 letou akci a pc pustim jen vecer na chvili uplne vyrizeny, tak doufam ze po novem roce, to zas nejak poresim, at to jede bezemne a pustim se naplno zase do grafu :) Chystas se uz live po novem roce nebo uz jedes? ;)

Zatim, mejte se a at se dari vsem ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, pridavam slubeny screen. Dnes, vlastne vcera som tam videl hned zrana 2 po sebe iduce vlajocky, myslim si ze ukazkove. Ceny sa potom vratili do CG ktore je uplne rovnake uz 3 den za sebou. Ziadny obchod som nespravil, lebo som zavahal. Videl som jasny signal, ale zacal som hladat dovody preco nevstupit. Trh medzitym usiel a cakacku na hranici CG mi uz nezobral. S tymto mam problem aj v beznom zivote. Castokrat viem alebo tusim odpoved, ale bojim sa ju povedat aby som netresol nejaku somarinu a tak som radsej ticho. Som nerozhodny, a musim s tym daco spravit. Napisanie dovodov preco vstupit pomaha, ale chce to este nieco ine...

11821

11822

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Gladiator: Diky za komentar...cenim si toho, umim si predstavit ze jsi ted co jsi zde na foru predstavil svoji PA dost vytizeny odpovidanim na dotazy zacatecniku. Prikladam dalsi screen z dneska. Ten prvni pruraz CG bych urcite zobchodoval, taky proto ze mam nastudovanou knizku od Rosse: Daytrading, kde tuto situaci popisuje jako jednu z nejlepsich....co si pamatuju. Tak kdyz budes mit cas...Diky za komentare :)

11830

11831

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To rossi:

Ahoj, jsem taky začatečník, ale mám dojem že jsme v pátek udělali podobné chyby. Vstupy máme většinou ve správném směru, ale necháme se rychle vyhodit na rychle posunutém SL a místo zisku jsem někde kolem BE ikdyž by to byl pěkny PT. U mě je chyba jasná, psychiká jak se trh pohne cca 6-8 ticku hned posunují a samozřejmě mě to často vymete. Co vy zkušenější kdy vy posouváte SL?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tomas
ahoj tomasi prosím jestli můžeš mi objasnit jednu věc,zýká se tvé komunikace s navratilem z 10.12.
navratil ti psal,že v level 2 vidíš jen limit orders,ale ne stopky,tvá odpověď byla...."je to presne jak rikas,jen limity...prehled o vsech exekuovanych ordrech vidis v time&sales..."
můžeš mi prosím vysvětlit,kde najdeš množství nebo počet zadaných limitních příkazů a co je,nebo kde najdu time&sales?
předem děkuji a hodně štěstí
jura

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte Vsichni Dnes jsem mel po dlouhe dobe rano na chvili cas, tak jsem si udelal jeden obhudek na FGBLiku na 30 min.tf, (na mensi jsem se i zapomnel nejak podivat) kde jsem si to vcera takto pozde vecer jeste trochu zakreslil, a na vyssim tf kanal, mrknul jsem i na fesxika,ktery bych shortoval z rana, ale na fgbl byl pro me vetsi potencial... tak dnes se mi bude aspon dobre manualne pracovat po obchodu:) kdyby Gladiator moh hodit svůj pohled, co jsem prehlidl nebo tak, bylo to tak celkem narychlo vsechno...ale vyslo to:) Mejte se..musim zas "letet"

11847

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...