Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

to All

Jak je to se vstupem za market na trhu FESX? Mám na mysli skluz v plnění a jestli je to vůbec správně vstupovat za market, když je trh rychlejší a to kolikrát při protnutí klouzáků bývá. Snažím se testovat Gladiátorovy kluzáky a to na 15 min. grafu s tím, že hlavní trend určuji podle 60 min. grafu. Vstupuji většinou za market, s tím, že již mám přednastaven SL a PT. Vstup mám hned po protnutí všech kluzáků nahoru nebo dolů podle trendu. Myslím, že nastavovat čekačky je celkem ošemetné, jelikož by mi vstup měli potvrzovat i MACD a RSI, používám rovněž ADX. Dělám to vůbec správně?
Budu rád za jakoukoliv kritiku i za rady, které by mi mohly pomoci na mé cestě vpřed.

Díky a všem přeji hodně úspěchů... ;) (tu)

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Bergmann, Gladiátor,
úvodem musím napsat, že jsem naprosto nadšený z tohoto vlákna, které považuji v současné době za jedno z nejlepších na Finančníku, kdo ví, možná i za nejlepší a to především díky jeho zakladateli Gladiátorovi, za což mu patří můj nezměrný dík a obdiv.
Obchodování dle PA patří zajisté k absolutní špičce v tradingu a cesta k jeho zvládnutí není určitě jednoduchá. Proto mě v tomto vlákně zaujala i metoda tří kluzáků a jsem rád Bergmane, že se zmiňuješ o svém úspěšném obchodování.
Proto tě chci tímto požádat, jestli by jsi sem mohl vložit pár screenů s komentáři, než se ti ozve "GURU" tohoto vlákna na tvůj dotaz. Myslím, že jeden obrázek je víc než popsaná celá stránka.
Předem ti děkuji za ochotu.
TURBO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

turbo
Ahoj, jsem rád, že je tady někdo, komu se líbí kluzáky. I když se mi v lednu celkem daří, musím se přiznat, že spíš než abych rozdával rady, hodně bych jich ještě potřeboval. Proto doufám, že Gladiátora někde v teplých krajích nesežrali žraloci, případně nezasypala na horách lavina.... Screenshoty do tohoto vlákna nedávám, protože neobchoduju evropské trhy, ale NQ. Pokud bys měl zájem, můžu čas od času dát screen do vlákna o NQ a tam bychom mohli debatovat nad kluzákovou metodou.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

v prvom rade Vám všetkým prajem vela úspechov a božieho požehnania v Novom roku 2010 . Žraloci ma nezožrali hoci mali šancu :) a vidím že všetci obchodujete vo velkom. Ja ešte porelaxujem do konca Januára a začnem až vo Februári, medzitým začnem vážne študovat opcie , vyhliadnem si nejakú obeť vo vlákne o opciách a začnem klásť debilné otázky ;) Školsku tašku som oprášil , desiatu mám zbalenú tak podme na to..... (tu)

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
prosím dokáže někdo poradit,jak do NT natáhnout indikátor open interest?
V seznamu indikátoru v NT není ani sanostatně ani ve spojení s volume.
Pokud někdo ví,předem děkuji.
PS-prosím nekamenujte mě,že to sem nepatří,dotaz mám už 3dny na diskusním fóru NT,ale za 3dny ani jeden příspěvek.Tady to žije.
Jura

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...