Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

TO VSEM
Ma tady nekdo zbecktestovany trh FESX dle FINWIN pripadne od 9 do 11:30 rano? Becktestoval jsem rok 2009 FESX, FINWIN, TF 5 a 30 min, od 9 do 11:30 ale nevypada to moc dobre. Zajimaly by mne dalsi nazory a zkusenosti s FINWIN v tomto trhu. Prumerne udelam 12 az 18 tradu mesicne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam prosbu o radu

Chcel by som obchodovat 6E(Euro)na Globexe, ucet mam u IB 6.000 usd, platformu NT ale nejde mi spravit ziadny trade.data z IB tecu v pohode aj v sim. rezime mozem robit obchody ale stale mi to vyhaduje hlasku
This orders violates the total Value constraint
specified in the default order setting.......
ID margin ale pisu ze je 2000 usd??? tak nechapem
velmi dobre funguje na tom trhu FINWIN RB 8

poradte prosim diki vopred

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nevim co si mam o dnesku myslet. Nejprve jsem zkusil zobchodovat druhy pruraz te ST, ale mel jsem vystoupit drive na BE pote co se utvorily dve doji a byly tam taky klesajici highs. Tak nejak jsem ale veril te ST linii a chtel jsem vedet jestli vydrzi....nevydrzela, takze SL-50. Po otevreni US trhu to bylo dost volatilni a porad se to mlelo kolem te ST urovne az nakonec pekny pohyb jedine usecky, tam kde jsem mel puvodni PT. Toho 123 do trendu jsem si vsiml az pozde ale stejne nemyslim ze bych to zobchodoval, bylo to v tu chvili dost volatilni a tak me prekvapilo ze najednou to dostalo nejaky smer. Co si o dnesku myslite?

12072

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gladiator028

Zdravím, obchoduješ ještě ten tzv. tunel nebo už si od této obchodní metody upustil? Podle mého pozorování trhu FESX na 5 min. grafu to funguje celkem spolehlivě, zatím se soustředím na průraz a následný obrat na 3. fib. úrovni od středu tunelu, tedy na periodě 23. Všiml jsem si, že se to docela často zpomalí a otočí i na fib. úrovni 14, tedy na 2. úrovni od středu tunelu, tedy od EMA 144. Vyhýbám se okamžikům, kdy se trh pohybuje kolem EMA 144, to je podle mě docela nebezpečné a trh jde spíše do strany. Co si o tom myslíš, dělám to správně? Zatím jsem v úplných začátcích s tímto trhem, ale líbí se mi jeho tempo i to, že není tak volatilní.

Díky a přeji všem hodně úspěchů... ;) (tu)

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, na FESX: medzi 2997 a 3027 sa odohravalo par bitiek, ktore asi naznacuju ze trh je nespokojny s cenou, tak sa par vodopadmi vratila a pohybuje sa okolo 2975, kde som zakreslil CC, ktore je blizko nedalekeho ledge na 60 min grafe. Po vcerajsom zastaveni ceny trh pokracuje vo vytvarani TR, ktore sa mi zda dolezite, lebo je na kraji kanala, tam by sa mohlo rozhodnut o smere trendu. Co vy na to?

12134

12135

12136

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska na FESX jsem vychytal odraz od dna kanalu a CC, vstupoval jsem se 2 kontrakty LONG (poprve, a proto asi ta chyba), a zamyslel jsem vystoupit na PT 6b pouze s jednim, druhy jsem chtel nechat bezet, bohuzel jsem si pri kliknuti neuvedomil ze tam mam porad 2 kontrakty, takze vystup ihned se dvema najednou... vice v grafu

12160

12161

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj rossi pekne si chytil odraz od TL, tiez som nad tym uvazoval ale presvihol som to , lebo som pozeral na FGBL. Zial takto som presvihol uz vela dobrych tradov, ked som sledoval viac trhov. Asi by som planoval vystupy podobne.
Ides live?

Mam jeden problem: Zapol som ninju a ta mi vypisala najpr ze login failed, potom ze sa nemoze spojit s licence serverom a tak mi naskocila len v sim mode a ked som chcel znovu dat key, tak chcelo nejaky backdoor code.
Nestretol sa s tym niekto? uz som pisal na support ale este neodpisali.

Dakujem, a zelam vela ziskovych obchodov.

EDIT: Po niekolkych opakovanych restartov(NT aj PC) to naskocilo bez problemu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V Patek jsem sel short po prorazeni CG z Utery a Stredy, vystup na historicke urovni. Profit 90 EU. Slo vstoupit uz drive po odrazeni od TL, SPODKU KANALU a prorazeni CC. Pri vstupu jsem si byl dost nejisty, protoze se cena vracela po usecce nahoru a dolu. Vstup proto pouze s jednim kontraktem. Idealni by bylo vstoupit se dvema na prorazeni CC a pri doteku dulezite S/R vystup s jednim a druhy kontrakt vystup na zelenem reverznim baru po zelene doji.

12189

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...