Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

Ahojte vsichni, dneska FESX po ranním gapu hledal svoji cenu,takze jako obvykle zadny velky trend...ja vstoupil na odraz TL,ST(páteční CC)...dneska dosažen PT 140eur viz.screen simi moc to s tou prací nepřehánej..:) Paly problém s daty jsem neřešil,tak ti neporadím,ale když pošleš ten screen na jejich support,tak ti hbitě odpoví...několikrát jsem s nima něco řešil a vždy byli velice promptní...stačí sesmolit anglicky jednoduchou větičku popisující problém... Tomas

11866

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No me se ale gladiatorova mutace PA libi prave z duvodu nizkych SL...tim ale nemyslim ze by ten 2 tick SL byl na miste. Jenom se ucim a dal jsem ho tam protoze byl pod tou TL. Cele jsem to jeste prekreslil a kdyz zde bude mit nekdo pocit ze jsem s temi maluvkami vazne mimo...uvitam nazory. :) PS: Simi, ten ranni obchod na FGBL byl kardinalni....tu S/R jsem nevidel ani ve snu.

11879

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsecky. Prisel sem na to ze Dax je skvely trh. Skousel sem na nem svoji strategii a funguje skvele. Teda jestli se to da nazvat strategie. tradingu se venuju asi 3mesice takze sem uplny zelenac. Jak se tak divam na vase analyzy tak pred vama smekam tohle bych asi nedokazal. A proto sem si vyvinul opravu jednoduchy system vstupu. CHci se zeptat jestli to je jeste trading nebo uz sem skalper. Cely muj system je zalozeny na prorazeni nejvysiho bodu behem poslednich par minut, pukhodky atd. Pokud ho prorazi tak predpokladam ze trh se obrati a cekam az se tak stane pak naskakuju s SL 5ticku a profitem podle posledniho pretoceni trhu. Tento jednoduchy system mi zatim po dobu 1,5mesice nadeluje denne profit 100 a vic dolaru nebo asi euro ale ninja ukazuje dolary. Prikladam screen ro nazornost. Vcerejsi obchody s profitem rovnych 400dolaru (euro)

11880

11881

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, Prikladam screen s mojim dnesnym obchodom. Okolo obeda sa zacalo formovat CG, kde som cakal na prerazenie do shortu, prve prerazenie som nebral lebo predtym high stupali a low klesali, ciarky sa zvacsovali a boli kadejake, druha polovica CG vsak uz bola nizsie a tym potvrdzovala ze kupujuci boli vycerpani, tak som vstupil podla rossa(hltam jeho knihu) s 2 kontraktami, vyuzil som nazbieranu silu trhu, kde som sa ich po kratkom zastaveni ciarky zbavoval(lepsie nejake peniazky ako ziadne/strata). Po 4 stratovych obchodoch po tyzdni konecne ziskovy. Tymto som si trosku napravil psychiku. PS: Vytahy su super :D Vela uspesnych obchodov.

11888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dneska to na FESX do 14.00 bylo o správném zakreslení TL...vždy je více možností a trh se mění stejně jako se v průběhu dne mění profil kanálu první vstup dnes po breaku TL,CG na základě stoupajícího volume - 10eur,druhý short po reportu po překonání ST +30eur...byly to rychlé pro mě neobvyklé obchody, dobrá zkušenost,ale nebude to moje cesta..:) Tomas

11894

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stomas. Ty reporty byly pozitivni, konkretne ten PPI oznaceny cervene znamena: Change in the price of finished goods and services sold by producers; to znamena ze ceny vyrobcu za jejich produkty a sluzby vzrostly, protoze pry vzrostly ceny energii. Cili pozitivni v tomto pripade muze byt negativni pro ekonomii. Tak jsem to pochopil ja pote co mi to taky vrtalo hlavou. Jinak moje dnesni obchody opet zadny zazrak. Hlavne ten prvni jsem sel hlavou proti vetru.

11895

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

Dakujem za pomoc pri hladani a rozchodeni toho indikatora, funguje super ;), ohladom tych dat, som pisal aj AJ-ovi do mirusu, ze on s tym nema problem, tak som restartol pc a uz je vsetko ok s historiou.

rossi:
Par dni hltam knihu od Joa Rossa, dve strany dozadu som ju myslim spominal, on uvadza ze nema zmysel obchodovat len jeden kontrakt, ale aspon dva, uz skor ma tahalo obchodovat viac kontraktov kvoli malym ziskom, ktore by pokryli straty. Ked si vsimnes moj predosly screen, obchodoval som dva kontrakty s postupnym vystupom(ale necakal som na korekcie, vysvetlene pri screene). Nechcem ta samozrejme nikam navadzat, ale ponukam tip, ci by si sa necitil takto lepsie: Pri prvej korekcii, mozno skor, zbavenie sa jedneho kontraktu(maly zisk-pokryta pripadna strata), posun druheho stopu na par tickov do plusu(vsetko je pokryte, aj keby ta vyhodilo, noa co, ved uz aj tak nie je co stratit, bud pohyb pride alebo nie), teraz uz len cakat a nastavit/posuvat PT podla planu. Myslim ze to pomaha uctu, ale urcite to velmi pomoze psychike, ale na druhej strane je to podla mna najbezpecnejsie pri vyuzivani momenta trhu, ked ta to vystreli hned do maleho zisku.
Takto to obchoduje Ross.

Asi tu knihu necital kazdy vo vlakne, hadam to pomoze tebe alebo niekom dalsiemu.
Ak to uz bolo spominane, prepacte.

Prajem vela uspesnych obchodov!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rossi

ty reporty jsem zmínil tak trochu v ironii viz smajlík,protože je pravděpodobné,že ten pokles nebyl ani tak kvůli
reportům,ale kvůli velkých hráčů na trhu a jejich cílům...však taky nakonec šly ceny hezky zpět nahoru do horního rozpětí včerejšího CG...můžu se mýlit,přece jenom znalosti trhu v těchto souvislostech ještě u mě nejsou na potřebné úrovni...

to all

dnes se mi přihodila nemilá věc týkající se chybného zadání příkazu...potřeboval bych poradit od někoho šikovného,jestli byste se někdo mrknul a pokusil se to nějak vysvětlit byl bych vděčný...

www.financnik.cz/forum/read.php?3,108205,page=16

Předem díky za snahu
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...