Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

Pozdravujem všetkých

Posledných pár mesiacov som makal hlavne na vklade ale od Nového roka začnem SIM a konečne budem mať čas prispieť pár obrázkami :-)

Všetko dobré traderom v tomto skvelom vlákne prajem a nech sa splnia všetky ciele v ďalšom roku.

Braňo

Umenie rásť je schopnosť udržať poriadok uprostred
zmien a dať šancu zmene v rámci poriadku.
-- Alfred North Whitehead

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
poslednich 14 dni se venuji sim PA na daxu.
Vsiml jsem si,ze nekteri zde na tomto foru pouzivaji ES v premarketu jako jeden z indikatoru pro DAX.
Take jsem nasel informaci, ze vetsinou (krom nemeckych reportu) evropa ceka co udelaji v USA.

Obchoduji NQ, takze jsem se nikdy moc o premarket nezajimal, takze omluvte muj dotaz:-)

Proc by se DAX ridil napr. ESkem, kdyz vetsina obchodniku jeste v USA spi? Kdo vlastne ty americke indexy v premarketu obchoduje?

DIky za reakce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

může mi někdo poradit, mám-li kombinaci Live IB a NJ (obchoduji hlavně TF, FESX, ES, NQ), jak dostat automatické upozorňování na různé zprávy a reporty ? V jednom screenu jsem i viděl, že se zobrazují vlevo nahoře u grafu jako takové noticky např:

14:15 Vyhlášení úrokových sazeb

Díky IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím všechny příznivce evropského trhu FDAX a dopolední pracovní doby,
dnešním dnem jsem spustil "live trading" na trhu FDAX dle systému finwin.
Měl by někdo, kdo již také trejduje nebo aspoň pravidelně papertrejduje, zájem zpětně diskutovat o aktuálně uskutečněných obchodech dle systému finwin ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gladiator028

Zdravím,
Prosím, mohl bys mi trošku podrobněji objasnit, jak vstupuješ a vystupuješ pomocí tunelové metody, jejíž screenshot si vložil na začátku tohoto vlákna? Jsem z toho trošku jelen, myslím, jak si psal, že vstupuješ na okraji tunelu, nechápu v jaký přesně okamžik? Mohl bys mi uvést nějaký konkrétní obchod nebo příklad nějakého obchodu s tímto tunelem se zakreslenými vstupy a výstupy? Graf i s tunelem i RSI jsem zvládl nahodit, taktéž trénuji s Ninja Trader a broker Mirus Futures.
Díky moc a přeji tobě i všem ostatním hodně úspěchů ;) (tu)

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...