Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

PalY,
Tu knizku od Rosse: Day Trading mam. Taky se mi dost libi myslenka alespon se dvema kontrakty na jeden obchod a prvni uzavrit s malym riskem, druhy nechat bezet a bud to pujde zpatky a bude to BE, nebo homerun.
Co ale kdyz chytnes SL ihned na dvou kontraktech v prvnim obchodu? Ten SL zde potrebujes kolem 50 EUR, tak to mas razem 100 minus na jeden pokus. A co na to psychika...?
Do budoucna se timto urcite budu vice zaobirat, ale zatim si porad jenom hraju na simu...a tedka me jde hlavne o to naucit se zde Gladiatorem prezentovanou PA...tudiz vedet kdy vstoupit a kdy vystoupit podle S/R, RU, CG atd.
Jit toto potom live je dalsi kapitola a budu spokojeny kdyz prvni dva mesice live to ustojim na BE. Az to dostanu trosku do krve a budu mit nejake poneti o mem RRR, win/loss a tak, pak zacnu premyslet jak to zlepsit se dvema kontrakty. Myslim ze bych po ztrate 200 EUR za den na dvou obchodech dost znejistel a zacal delat paseku na uctu. Chci to vzit zvolna a zvyknout si na toto nove prostredi v trzich.
(Jo, a o tradingu jsem se poprve doslech pred rokem....abys vedel ze jsem zelenac, zelenej jak ten brcal) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hi all, delší dobu jsem se neozval z časových důvodů. Přikládám screen se dvěma obchody, včera a dnes. Včera poměrně rychlá záležitost, trh krásně trendoval a dalo se longovat celý den. Dnes unáhlený vstup se zbytečně vysokým SL.Jak říká Gladiátor, obchod se musí vysedět, na stejné ceně bylo možné vstoupit později ještě 2x, nebo na lepší s menším rizikem. Sedm hodin v obchodě je docela dlouho, na BE+2 jsem posouval až ve 14.40, navíc trh se často vracel. Ideální vstup ve 13.35 na ceně 2909. Zobchodovali jste někdo něco podobného? Přeji všem ať se daří.

11940

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den

Chtel bych se zeptat jak dlouho trva vyplneni prikazu k nakupu/prodeji/ukonceni pozice v platformne Ninja s daty od zenfire v zivych trzich. Na demu vyplnuje hned tak bych rad vedel jake tam je zpozdeni abych pak nebyl stratovy v obchodech. Muj system je velice jednoduchy a nekdy sem v pozici jen minutu nekdy i min takze by se pri pomalem plneni mohlo stat ze by cely muj system byl okamzite prodelecny..

Dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny ve spolek,

Nedalo mi to neshrnout svoje cca měsiční sim počínání na FESX. Předtím jsem asi měsíc a půl zjišťovál co to PA obnáší . Snažil jsem se dělat obchody dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Výsledek mě potěšil ikdyž tak napůl, jsem v plusu cca 700 euro i přesto, že jsem zkazil skoro nezkazitelné, bzké výstupy, nebo pozdní nástupy, nechat si PT utect o pár ticků atd.. Nutno dodat že jsem vždy vstupoval se dvěma kontrakty z níchž jeden jsem se snažil ukončit brzy na pokryti SL atd.. Mým největším problémem jsem já, zpětnou analýzou všech obchodu jsem zjistil následující:
1) Jsem schopen najít většinou vstup aspon s nějakým potencionálem, který ale brzy vyprchá
2) Když už vstoupím dobře, výstup dopadne neslavně, ať už nepřesné zakreslene urovně, anebo nevím kterou SR apod.vybrat, pak čekam a končim někde u vstupu.

Projel jsem si všechny obchody, znova a i kdybych vstupoval v některých což již dnes vidím jako holý nesmysl. A omezil svoje pochyby, Tak při fixnim PT na 15 ticích SL na -6 a posun na BE-1 při +6 a více bych již na probíhající obchod nešahal, nakonec bych skončil na cca 1650 eurech.
Takže pro další měsíce se ted budu snažit již po vstupu vše nechat na ATM, dokud nebudu v PA mnohem zběhlejší.
Co vy ostatní jak vy jste začínalí v PA a co vám pomohlo se posunout dále?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK

ahoj,
vstup do druheho obchodu byl na SR úrovni, jako odraz, další indicie EMA a chování trhu ze včerejšího dne,kdy cena nejprve vylétla nahoru, a vzápětí byla silně stlačena směrem dolů.
Ale jak říkám, vstup byl unáhlený a velikost SL je poměrně stresující.Pozdější vstup byl na místě.

Přeji všem šťastné a veselé vánoční svátky,mnoho úspěchů v pracovním a osobním životě v roce 2010.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...