Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

jisrael:

to, že to tady žije neznamená, že by měli všichni diskutující vkládat své dotazy právě sem..určitě si umíte představit, jaký by to byl nepřehledný zmatek..skutečně vkládejte dotazy do vláken, kam patří..tj. pro věci kolem ninja tradera je tu vláken hned několik..rozhodně si nemyslete, že když tady to žije, tak v jiném vlákně vám nikdo neodpoví..pokud nedostanete odpověď tak je to spíše proto, že nikdo odpověď nezná..

k OI: indikátor jsem hledal, ale také se mi ho nepodařilo najít..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mark5, turbo68
s odkazem na NQ trh mně už předběhl mahrlo - takže do toho vlákna budu dávat nějaké screeny s kluzákovou metodou. Těším se, že společně přijdeme na to jak ji obchodovat co nejlépe.

Zároveň vítám doma opáleného Gladiátora a věřím, že na nás bude chodit do NQ vlákna dohlížet :)

Ať se daří
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni, už je to asi rok co jsem se dozvěděl o finančníkovi a asi měsíc co sem natrefil na tohle vlákno, které by samo o sobě už mohlo být knihou pro tradery :) zalíbil se mi rossův styl obchodování a tohle vlákno mi k němu prostě sedne. Samozřejmě velký dík gladiatorovi, protože mě posunul o kousek dál a to se cení...Ted zkouším co se tu omílá furt dokola zakreslovat do grafů,ale nevím jestli to mám dobře...

12247

12248

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Gladiátore,

chtěl bych poprosit o radu. Jedná se mi o používání EMA144. Snažím se o obchodování signálů na 15min grafu (macd protíná 0, graf nad nebo pod kluzáky).
Je správně úvaha, že pokud se graf nachází pod EMA 144, beru pouze short signály? Nebo se obchodují i signály do longu a očekávaný PT je právě EMA 144?

Děkuju
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Bergman 1,

Ema144 je "dvojsečná zbraň" , musíš správne prečítať signál, to že MACD prekračuje nulovu linku a usečky su pod Ema144 neznamená vždy long/short. Ema144 je plávajucí support , ak je trh tesne pod/nad Ema musíš dávať pozor lebo v tomto bode sa dosť často zbrzdí, alebo otočí funguje rovnako ako CC v kanale, buď sa trh od nej odrazí späť , alebo ju prerazí , potom sa vráti (korekcia) a to je bezpečnejší moment pre vstup do pozície , lebo okolo Ema je stále dost falošných prerazení. Skrátka pokial si niesi istý čo sa udeje nechaj trh prerazit a vstupuj až po korekcii.

Všeobecne:

Vela traderov si myslí-má zafixované v hlave, že musia urobiť obchod každý deň , lebo im inak niečo újde. Pokial signál nieje jasný treba ho vypustiť , netreba za každú cenu prižmúriť oko a "uvidieť "signál aj ked tam nieje. To chce klídek... ;)

Večer pridám nejaky screen s tetou Emou. .. ;)

Slabý verí v šťastie silný verí v príčinu.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte vsichni.

Chtel bych se zeptat. trhy pri otevreni na fgbl se mi dnes nacetly az od 15:45, Fexik od 10 a Es normalne. vám taky?Dival jsem se na kalendar, nic jsem nenasel, zkousel znova zapnout ninju a porad to same... nebo mi neco uniklo...?- nejake pozdni otevreni v evrope nebo tak? kdyztak se omlouvam za blby dotaz...

diky

Jinak preji vsem at se dari v novem roce a doufam, ze brzy se do toho opru zase uplne naplno s vami ... ;)

Gladiator: taky bych si dal libit v te zime tady ty zraloky... ;) (tu)
jses rozhod pro opce misto pozicniho..?

Mejte se...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...