Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

Dobrý večer finančníci to: cookj pěkný obchod cookj, kdybych už měl kačky, štěstí a live účet možná bych v tom byl podobně. Můj vstup by byl po proražení ledge na 15 min grafu buď vzhůru a nebo dolů po odrazu od TL, cena se nakonec vydala nahoru. Na cene 2842 bych měl vstup a na ceně 2857 výstup tick od CC z vyššího TF. Mám ale jedno dilema a to jak s posouváním stoplossu. Můj osobní názor je asi takový. Málé zisky,malé stráty a VELKÉ ZISKY ;) . Co vy ostatní, jaký máte názor. Jaké používáte techniky? Necháváte pouze stop a target a děj se vůle boží ?

12818

12819

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer finančníci, v poslední době je FESX nějaký nečitelný. Jak to připadá vám? Otevírací úsečky jsou skoro bez volume. Přikládám jeden obchod scallop který se začal tvořit z předchozího dne a dokončil se druhý den ráno. Výstup by byl podle mého systému na posouvaném stopu pro ochranu profitu. Jedinné co me štve že to zatím není pořádny sim trade. Platforma NT je teď mnohem težší prodloužit. Tak vlastně jen aktualizuji grafy a většina obchodů je "s křížkem po funuse."Když už čučim na dotvořenou formaci... Budu rád za jakýkoliv komentář Tomík

12880

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja ted zkoumam Market Profile a tam se rika takovymto dnum balancing days, resp. je to totez jako Range. Takovychto dnu je vzdycky vice nez trendovych dnu...skutecnych trendovych, kdy se cena nekam vyrazne pohne a close takoveho dne je na opacnem konci usecky nez bylo open - trendovych dnu je snad min nez 10%. Balancig dnu, nebo-li consolidacnich dnu muzeme ocekavat za sebou vyrazne vice nez trendovych. Jsou ale dulezite, protoze tady se vytvari value - oblast skutecne hodnoty...cena na ktere se vsichni momentalne shodnou. Dalsi trendovy den je dobre predpokladat do smeru dlouhodobeho trendu...vetsinou totiz bude pokracovat. Consolidacni dny (balancing days) jsou dulezite pro vyhledavani S/R, tam totiz jsou oblasti skutecne hodnoty, mista kde se nejvice obchodovalo.
Snad to nekoho inspiruje....
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, FESX je teď uzavřen v několikadenním TR a taky je pro mě dost nečitelný. Jedu sim a zatím pro mě obchody na průraz TR jsou v hlubokem mínusu. Ikdyž na průraz vstupuji na základě dalších signálu, stále to není ono. raději teď zkouším vstupovat na odrazy od jeho hranic zpět k nějake CC či ST uvnitř něho . V posledních dnech mi připadal čitelnější FGBL tak přikládám screen jak to vidím. Zvlášt se mi líbi vstupy ve směru trendu s odrazem od kanálu a zároveň od CC. Viz. možný vstup 30.3 , který jse ale prošvihnul. To: Tomik Ja bych hned v 8:00 do obchodu nelezl, počkal bych aspon na malé ledge či CG. Cose tyče prodlouženi NJ, mě funguje gmail vždy nový, a na mém routeru změnim mac adresu, následně mi automaticky poskytoval změní i IP. Marek

12882

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim kluci, chtel bych se zeptat, jestli jste nekdo zobchodoval long pohyb na FESX dnes ve 14.35. Bylo to sice po reportu ( Unemployment Claims ), ale ne uplne bezprostredne. Jde mi o to, ze dlouhe a uzke CG, ktere tomuto pohybu predchazelo, davalo jesne najevo, ze prorazeni by mohlo byt pomerne slusne......ale nemel jsem nejmensi tuseni na kterou stranu. Byl bych rad, kdyby se k tomuhle nekdo z Vas zkusenejsich vyjadril, jak takovou vec obchodujete - pokud vubec. Karel

12894

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám prosbu na gladiátora ohledně indikároru TMxTunell (str. 1 tohoto vlákna). Stáhl jsem si indikátor. Funguje bez problému na FESX, ES. ale na měnách GBP/USD, USD/CHF nefunguje. Je to asi v nastavení úrovní, ale zkoušel jsem různé úrovně a stále nefunguje, zobrazují se jen vodorovné čáry. Je to tím, že jsou jinak kotované ceny (na desetinná místa)? Potřeboval bych dostat tunel do grafu GBP/USD a USD/CGF. Dík za pomoc. :)

12933

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Pěkný večer , budíček PÁNOVÉ . Takto se lepších zítřků nedočkáme. Tátu už přestolo bavit házet perly ...... , tak se musíme vzchopit a bojovat sami. Přikládám obr. s virusem , kterým jsem byl panem Gladiátorem infikován. V LIVU mi ještě chybí trošku odvahy a drzosti , ale v každém případě Gladiátorova škola funguje. L.P.

13115

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...