Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

to All

Zdravím všechny,
Chci se zeptat, jestli tady ještě někdo jede klouzáky a jestli to už někdo jede live na FESX a s jakými výsledky? Já jsem se k nim po delší pauze opět vrátil, ale jelikož mi nevyhovovala frekvence obchodů na 15 min. grafu, tak teďka zkouším 3 min. graf a to teprve od dnešního dne a pouze od 9 do 11 hod. ráno, víc u toho nehodlám sedět, 2 hodiny mi docela stačí, buď signál přijde nebo ne... :D

Přeji všem hodně úspěchů... :D (tu)

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marek53

ahoj, tak jsem o tom přemýšlel a zjistil jsem, že nevím, jestli vlastně obchoduju kluzáky. Sice je mám v grafu zobrazené, ale díky nim jsem nevědomky přešel na systém, který s kluzáky v mnoha případech koresponduje - pokud jde o signály. (i když ne vždy).
Zjistil jsem, že víc než kluzáky sleduju MACD a podle jeho signálů se řídím, kluzáky mi jen pomáhají v rozhodování. Osobně mi to víc vyhovuje a rozeznám líp signály.
Tenhle nový systém má cca 70% úspěšnost a RRR zhruba 1:2 (Velikost Stop příkazů je proměnlivá s ohledem na aktuální situaci na trhu a samozřejmě MM). Jedu ho asi 3 měsíce na demo účtu a každý měsíc skončil v plusu. Backtest samozřejmě taky. Momentálně bojuju sám se sebou psychickou válku, protože nevím jak to udělat, abych se odhodlal jít live (a nevzdal to po prvním mínusovém obchodu).

Ať se daří,

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bermann1

Zdravím tě a díky za odpověď. Začal jsem zkoušet trh NQ a to s nastavením range bars 4 a na to sem hodil ty 3 kluzáky a snažím se to obchodovat s potvrzením MACD a RSI a musím říct, že to nevypadá tak špatně :D
Ale jsou to takové "rychlo" obchody, trh se s tímto nastavením celkem slušně rychle hýbe, vstupuji pomocí nastražených čekaček (stop příkazy) a jdu jen pro skromný profit v řádech pár desítek USD, SL mám fixně 40 USD. Mám nastavený i posun na BE+1, abych neskončil zbytečně v mínusu, když se to najednou prudce otočí. Zatím to zkouším, tak uvidíme... :D (tu)

Všem přeji hodně úspěchů... (tu)

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych někoho poprosit, jestli by sem mohl dát grafy FESX, FGBL, FDAX ze čtvrtka 6.5. Stačí mi hodinový a večer po 20h. našeho času. Jde o tu divočinu co se udála. S daty od zen-fire to nenačtu. Ptal sem se jich na to, ale psali, že jim v tu dobu spadly servery s historickymi daty, takže tam mají díru. Tak si to tam domaluju aspoň ručně :) Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtel jsem se zeptat jestli tady nekdo traduje 6E - eurodolar live, demo i backtest? Ja jsmem presel z FESX na 6E. Za 3.5 mesicu to nestalo za moc, tak jsem to zmenil. Muzu obchodovat jen od 9 do 11:30 rano. Je to o hodne volatilnejsi a zivejsi trh. Mate nekdo nejake zkusenosti?
Ja pouzivam kluzakovu metodu.

TF 30M, 10M, 2M
SL 8 ticku
PT 30 ticku
BE 12 +1

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...