Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Duchovná stránka tradingu, alebo príbehy úspešných...


Doporučené příspěvky

Ahoj Gladiator,

rozumím ti, jak si psal o MP a de facto o rozklíčování pozadí trhu. Nevěřil bychže trh lze takto chápat.

Juknu se na to vláknoo MP, jak nás včera na to upozornil Michal-administrátor.

Nicnémě, toto je další meta, které bych chtěl v obchodování dosáhnout............ :) ........ a až se to stane, tak se určitě rád o své poznatky podělím s ostatními.

Gladiator, minule jsi tu nakousnul informaci o tom, kterak skupinka nadšenů kolem pana Silvy myšlenkami ovládala trh. Co když je MP počítačově zobrazené chování davu jako důsledek jistého vedení kolektivním vědomím někoho, kdo stojí v pozadí toho všeho. Já vím asi to zní bláznivě, ale co když ...................... :D

Tak zatím ahoj a díky

Jirka



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 178
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Atlas,

to znie ako konšpiračná teoria... ;) nie nieje to tak MP je len logický dôsledok dražby -aukcie ceny za ktorú sú obchodníci ochotný nakupovat alebo predávať. Na prvý aj druhý pohlad je to velmi komplikované, ale ked do toho prídeš budeš to barat ako čítanie dennej tlače a nič mystického v tom neuvidíš.... :)
To čo robil Silva je cielena manipulácia s cenou a tým pádom ovplivnovanie vedomia a podvedomia davu ktorý sa zaoberá dannou komoditou a myslím že to robil so skupinou 15 ludí, ale niesom si istý....


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim ta Gladiator,

v jednom on-line antikvariate som objavil knihu ktoru si tu spominal: Tvurči předsavivost - autori : Melita Denning a Osborne Phillips, ....rad by som sa ta opytal, ci je to podla teba prinosna kniha, ci sa ju oplati kupovat? ...kedze som uz cital knihy ako The Secret, a podobne.... vies ta kniha patri k takzvanym " jedinecnym"

Dik :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Opius,

všetky knihy o pozitívnom myslení sú na jedno "kopyto" teda všetky su o tom istom. Táto kniha učí o technike dýchania pomocou ktorej dosiahneš hlbšiu meditáciu ako normálne a zároveň obsahuje techniku hviezdy pre pritahovanie vecí ktoré chceš. Ja som ju práve oprášil a čítam ju odznova či mi niečo neunikolo...ono sa stále niečo nájde.... ;)
Pokial ju nechceš kupovat tak nekupuj, ja tu z nej niečo hodím vrátane techniky hviezdy .


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
(doufám, že po přečtení tohoto příspěvku si nebudete myslet že jsem na chocholouška :-) )chtěl bych napsat jen toto: kdysi jsem četl knížku a za boha si nemůžu vspomenout na její název něco jako síla podvědomí nebo síla intuice nebo právě ta tvůrčí představivost nebo ??? nevim, každopádně jde o to, že po čtení této knížky autor nebo autorka představovala metodu, že při meditaci se normálně zeptáté svého podvědomí (svého vyššího já) na určité otázky a ono Vám odpoví ... ted nevím jestli formou obrazů nebo jak, každopádně co chci napsat bylo že : co na mě silně zapůsobylo bylo to, že zrovna v tu dobu jsem prožíval nějaké horší období a zeptal jsem se co mám udělat pro zlepšení mého života a to "Vyšší já" mi řeklo : dej peřiny a polštář do okna přímo na slunce tak jak to dělávala Tvá babička a nasávej energii.... :-O :-o :-o to jsem prostě nechápal , ale udělal jsem to ( i když jsem nechápal co tím to vyšší já myslí jak by mě mohlo to to zlepšit mou situaci) co následovalo jsem prostě nepochopil : následovalo že jakmile jsem to udělal tak jsem se začal cítit absolutně uvolněný a štastný a napadly mě myšlenky které mi radikálně pomohli ve zlepšení mé situace ... Proto vím, že podvědomí a meditace dokáže s člověkem divy... musím dodat , že v tu dobu jsem aktivne cvičil a meditace patřila k "běžné " věci..
ps: podvědomí pracuje s obrazy : vše co si dokážeme představit a dát tomu příslušnou emoci tak na to nám podvědomí odpoví (poradí ) jak na to ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Radusor...Chocholoušek... :)


na chocholouška sme tu zrelý všetci v očiach tých ktorý s tým ešte neprišli do kontaktu.
Bol by som rád keby si si spomenul na názov tej knižky , alebo aspoň na techniku kladenia otázok podvedomiu, lebo v takejto forme som sa ešte s tým nestretol. Vetranie perín a nasávanie energie by ma nenapadlo ani náhodou.Ako si vedel, že je to odpoveď podvedomia a že nejde o tvoju vlastnú fantáziu ?

Ja som s tým už niečo zažil, ale cielene som pokladal otázky ohladom tradingu a viackrát mi to vyšlo. Napríklad pýtal som sa na vývoj trhu v danný deň v zlomku sekundy som uvidel zelenu lúku v horách v pozadí s kopcami. Nedávalo mi to zmysel a vôbec som sa tým nezaoberal . V tom čase som ešte používal klzave priemery a ked som si večer prechádzal obchody tak mi to došlo. Klučom bola silueta vrchov ,zelená tráva znamenala rast a krivka klzaveho priemeru kopírovala presne tvar vrchov ktoré som videl . Takže mnohe veci na prvý dojem nedávaju význam preto sa ta pýtam ako si s určitostou vedel, že máš spravit doslovne toto s tými perinami.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...