Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Duchovná stránka tradingu, alebo príbehy úspešných...


Doporučené příspěvky

no jde o to, že toto vlákno mi umožnilo si na tuto situaci vspomenout a to znamená, že pokud jsem si na toto vspomenul tak jsem si vspomenul na tu část (emoci) , která se mnou zamávala a to byla ta kdy jsem si uvědomil, že uděláním toho co mi "řekla" intuice (nesmyslné věci jako dání peřin do okna na sluníčko) se mi najednou vynořily myšlenky , které jsem potřeboval a já se upřímně a hooodně divil jak jsou funkční a pomahájí mi....pokud se mě zeptáš na přesný popis metody jak na to ...tedy co se psalo přesně v té knížce tak to nemžu sloužit...když si nevspomenu ani na přesný název knížky :-) každopádně to myslím nebylo formou nějakého obrazu ale formou prosté myšlenky -jako když tě něco napadne.... každopádně pohledám a dám vědět....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 178
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jo a ještě bych dodal :-))
aby to nebylo tak jednoduchý tak podvědomí je jedna věc a intuice druhá... podvědomí s námi pracuje nebo ho můžeme ovlivnovat formou obrazů a emocí, ale intuice s námy pracuje formou myšlenek ;-) nebo jinak , když budete podvědomí předkládat nějaký obraz a přiřadíte k němu i emoci tak podvědomí ji přijme a začne vytvářet vše pro to aby jste se podle toho choval nebo myslel atd a jsmě opět u myšlenek tak že kruh se uzavřel :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj klucí,

našel jsem na netu pár řádek z knihy "999 otázek a odpovědí na cestě poznání" :) a připojuji zajímavý odstaveček. Jde tedy o to jak pochopit podvědomí a nenechat se "napálit". :)

Takže:
"Může jóga nějak pomoci k řešení vědeckého problému?

Zajisté. Musíte jen uznat, že vaše podvědomí je moudřejší než vy sám a že všechny problémy jsou v něm již předem vyřešeny. Pak ponořte vaši intenzivně zaměřenou otázku ze zevního vědomí do podvědomí a potom na ni zapomeňte. Vaše podvědomí bude pracovat dále samo, a to i během snů a spánku. V okamžiku klidu mysli, nejspíš po probuzení, vynoří se řešení z podvědomí samo a vy si je jen zaznamenáte.

Musíte být ale opatrní, protože odpověď je zprvu velmi jemná. Proto ji vždycky ještě překontrolujte logikou, není li to jen pseudointuice.

Jak to rozeznám?

Pravá intuice je zprvu jemná, skoro nejasná, později mohutná, jednoznačná a jasná. Pseudointuice je již od počátku mohutná a naléhavá, později je to zpravidla nonsens."

Co vy na to, kolegové? Jak tedy správně komunikovat se svým podvědomím či intuicí, abychom byli úspěšnější v tradingu?

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já tady normálně brečím smíchy :-))) asi jsem se zbláznil . mě napadlo napsat :a ted hurááá všichni na místo kam i Karel IV chodil pěšky a dem vymýšlet strategii... ( a někdo zavolá héééj už vyléééz co tam děláš a já momeeent vymýšlím strategii) to nemůžu ani napsat ... pro dnešek končím s příspěvkama nebo nevím kam by to dospělo... já jsem prostě veselá kopa no... sorry... všem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

no na tom čo píše Atlas je kus pravdy na tom je založený systém komunikácie s podvedomím ktorý vymyslel Sylva. Pre tých ktorý to nepoznajú to tu opíšem. Teda ak máte nejaku otázku ktorú potrebujete vyriešiť treba zobrat pohár studenej vody (nie vlažnej , nie sýtenej ) sadnite si pred spaním na kraj postele zavrite oči myslite pri tom na otázku ktorá Vás zaujíma a pri to začnite piť tu vodu , v duchu si hovorte : Iba toto stačí urobit aby som našiel odpoveď na otázku ktorú nosím v hlave. Odpijete polovicu pohara vody a hned si lahnete spať, do zaspatia je dobre si opakovat slovo :Chcem odpoveď..... až do "zblbnutia"... :) bud sa Vám prisni sen v ktorom bude odpoveď, alebo ak nie tak hned po zobudení treba dopit druhu polovicu vody s presným opakovaním textu ako večer a dalej sa tým už nezaoberat. Odpoved príde do 48 hodín, a môže to byť aj počas dňa, napríklad prečítate si nápis na bilborde , alebo budete odpoved počuť v rádiu a okamžite budete vedieť , že je to adresované Vám alebo nejako inak skrátka podvedomie si cestu nájde.

Prečo to funguje? Ak ste si prečítali prvý članok v tomto fore o programovaní vody pozitívnymi a negatívnymi formulkami tak odpoved je tam. Človek je vlastne zo 70% voda , takže dá sa programovat podobne lebo molekuly vody sú zhodné v každom prostredí.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, ešte som zabudol dodat prečo to funguje. Lebo telo vyhodnocuje akukolvek aktivitu mimo kludu ako šok aj ked si to neuvedomujeme. Teda ak prímate potravu, alebo vodu tak je v strehu lebo dostáva sa doň niečo cudzie o to väčší šok je ak je to studená voda vtedy sa preberá k životu aj podvedomie lebo to má za ulohu nás chránit preto tuto našu požiadavku dostane priamo na "stôl". Taktiež to môže byť funkčné ak počas horuceho leta vstupujete do studenej vody taktiež je to šok a dá sa využiť k programovaniu. Alebo ak nájdete manželku v spálni so susedom...šok...nestrielajte...želajte si radšej mercedes a s kludom angličana odkráčajte... :) :) :)


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028 :) (tu) ten mercedes to bylo dobrý :) .....jinak jak si se ptal na tu knížku tak to byla (myslím) knížka Síla intuice - Jak žít podle svých představ Autor: Mgr. Lynn A. Robinsonová ...knížku jsem nenašel, ale podle obalu si matně pamatuju, že tam bylo to zářivé světlo a že jí psala žena.... každopádně jsem si ji objednal at si to potvrdím nebo vyvrátím, že je to ta knížka...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj klucí,

ještě něco k té intuici......................

K čemu slouží intuice?
Domníváte se snad, že až otevřete cestu intuici, budete moci dopředu uhodnout čísla v loterii nebo předpovědět budoucnost?

Intuitivní vědění představuje větší hodnotu než schopnost předvídat vzestupy a pády na burze či umění rozmlouvat s duchy. Mediální schopnosti, jak se ukazuje, bývají často jen první známkou nadání mnohem širšího-všeobjímající moudrosti zprostředkované intuicí. Paranormální jevy registrujeme především proto, že jsou dramatické. Během usilování o jednodušší, účinnější, láskyplnější a více povznášející druh poznání cestou intuice se přiblížíte i k hlubšímu pochopení lidského osudu. Nakonec odkryjete toto: život s intuicí neznamená jen poznat při zvonění telefonu, kdo vás volá-je to především křišťálově jasný pohled na svět, kdy prohledáme všechny zákruty, všechny taje.

Brzy pochopíte, že intuice neznamená opak logiky-představuje postupný proces, spojující racionální, analytický druh myšlení z levé hemisféry mozku s komunikačními schopnostmi pravé hemisféry. Tento podivuhodný proces dostává různá jména: tvůrčí proces, odhalování sebe sama, evoluce, transformace, dokonce osvícení.

Naopak je třeba říci, že cesta intuice představuje především cestu ke spiritualitě. Když se jí dáte, poznáte nakonec svou duši ve fyzickém těle jako podstatu sebe sama. Intuice představuje onen mocný nástroj, jenž dokáže překlenout propast mezi všední pozemskou existencí a naším věčným božským „já“.


Z knihy Cestou intuice od Penney Peirceové

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...