Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to m.hunter: dik, no hlavne jsem mnohem klidnejsi... vim, ze kdyz se mi trh dostane az na SL a neni to jen falesny pruraz, tak je ma spekulace danym smerem z daneho mista mrtva a nemusim dal nic resit... risk je velmi pekne omezeny a SL velmi pekne umisteny, takze si muzu dovolit seknout se vazne mnohem vickrat nez driv :)

to a-friend: no uprimne doufam, ze budu mit vyssi upesnost, ale uvidime :D co se PT tyce, mam otestovanych asi sest ruznych zpusobu urceni od pomerne diskrecnich MPOO (mista prvniho ocekavaneho odporu) az po fixni targety a vsechny jsou vydelecne... nektere vic, jine min, coz mi dava jisty druh svobody v tom, ktery z nich pouzit... nejvic se mi libi vystupy u dalsiho mista, kde planuju vstup do protismeru v kombinaci s trailovanim stavajici pozice na vyssim tf... ve volatilnejsich trzich se tak da jit pro slusne profity s omezenym riskem... pro hlavu je pak jednodussi, kdyz clovek dokaze vzit nejaky profit s casti kontraktu uz pred finalnim targetem, jednoduseji se pak kouka na pripadny protipohyb celkove to ale neni nejvyhodnejsi pristup :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

konecne zaujimave vlakno, kde to trocha zije :)

taraka, celkom sa mi pozdava tvoj "novy" system, a musim aj povedat, ze ma nakopol k (snad) lepsiemu chapaniu PA. citim, ze tento pristup mi je zatial najblizsi zo vsetkych (v podstate indikatorovych), ktorymi som kedy prechadzal. pritom nepises nic, co by som uz nikede inde nevidel, v inych PA vlaknach, no az tu sa mi to podarilo akosi uchopit a pochopit, o co vlastne ide a ake miesta v grafoch vyhladavat.

sledujem to tu dalej a drzim palce.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to nick: oni to tady uz i nekteri uzivatele psali prede mnou, doporucuju projit prispevky Strangera, Trendifnera a dalsich, rekl bych, ze se tu vedla pomerne plodna diskuse a inspirace je tu spousta :) co se meho noveho systemu tyce, je to takovy vyber z toho, co tu bylo za posledni rok receno a proslo sitem mych backtestu a papertradingu :) ovsem, pochopit urcite souvislosti a vytvorit system fungujici v testech a na papire neni tak slozite... rozhodujici ted bude, jak se podari ho implementovat na zivo... a o tom, jak uspesny s tim budu rozhodnou az nasledujici mesice :) at se dari :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to aldanek: takhle jsem dříve taky uvažoval, nastoupit až se situace více vyjasní, ale to jsou místa, kde nastupuje většina. Pochopil jsem, že musím vstupovat daleko dřív, abych měl větší výhodu lepší ceny za mnohem menší SL, musím prostě vstupovat dřív než většina. Je fakt, že to občas nevyjde nebo ty situace se zdají být nejistý, ale jsou to místa silných SR, spolu s dalšími prvky dávají slušnou šanci a s RRR 1:5 u někoho třeba 1:10 a více, Tě to vůbec nemusí trápit. Trvalo mi 5 let než jsem na tohle přišel, přičemž všude se to píše, viz teď ten článek "Tři tipy jak výrazně zlepšit vstupy...", nechtěl jsem slyšet ani vidět nic jinýho, ale je hyper důležitý, být v trhu dřív než většina a to je právě v těch místech, které nejsou tak zřetelná - možná na první pohled - ptž tyhle místa většina nevidí, když se na ně zaměříš, najednou to člověku všechno zaklapne dohromady jak puzzle. Nechci Ti radit ani nikomu, věřím, že i takový přístup funguje, jen popisuji svůj pohled, díky kterému můj trading konečně poslední cca rok a půl stojí konečně za něco.
Fajn den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...