Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

prihazuju dnesni obchody... pro mne pomerne narocny den na pozornost a sledovani grafu... S/R jsem upravoval za pochodu, kdyz predpripravene trh nerespektoval a vytvarel nove... do toho jsem dnes dvakrat sahl po "zachrane brzde" a vyuzil dalsi novinky v OP a sice vystupu na zaklade intuice misto v predpripravenych oblastech... uf uf... uspech, ale jsem neobvykle unaveny...

28009

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to aldanek: pattern 123 nemam v OP z nekolika duvodu, ale proc??

1) vyzaduje obvykle veliky SL (idealne az par ticku za bodem 1)

2) pokud bych chtel prijatelnou cenu po prurazu bodu 2 by se trh musel vratit pomerne dost zpatky a nejlepsi obchody z tohoto patternu prolitnou bodem 2 a vrati se mozna a maximalne tak zpet k bodu 2, kde mozna daji prilezitost jeste na flip do daneho smeru (na to jsem cekal, ale k tomu nedoslo) = abych ziskal prijatelnou cenu z patternu 123, dost casto bych tak musel cekat az skoro na jeho zneplatneni a nebo spekulovat na to, ze se teprve vytvori a zkusit vstoupit na bodu 3 pred prurazem bodu 2, coz je samo o sobe dost komplikovane a neresi to problem (vetsinou) s tim prilis velkym SL... je pro mne proto vyhodnejsi pockat si az na pruraz bodu 2 a pokud je dost velky zkusit na nem pozdeji FLIP pokud se k nemu trh vrati a da mi signal...

3) system mam postaveny tak, abych dokazal reagovat driv nez vetsina ostatnich (casto bohuzel i predcasne) a zajistil si tak minimalni risk... moje vstupni signaly jsou tak naprosto primitivni a jednoduche a obvykle jsem v obchode mnohem driv nez se pattern 123 dotvori... z te dnesni oblasti jsem ani short jit nechtel... kdybych tam mel nachystany short na FLIPU z vyssiho tf, sel bych short hned na tom prvnim cervenem baru u toho high ze screenshotu...

4) pro dany short ani moc nemluvilo to predchozi zahusteni u 1118 ri vzestupu ceny, kde jsem cekal nejake problemy trhu v dalsim poklesu, a proto jsem tam planoval long flip, to ze se nakonec opetovny rust nekonal je vec druha...

snad je text vyse pochopitelny :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pavel K.:diky, je pravda, ze ten chop mi vyhovuje a ve vice tendujicim obdobi uspesnost vstupu vyrazne klesne az nekam ke 40% (u tech vzdalenejsich vystupu), pokud se mi nepodari to profiltrovat, i tak bych si mel udrzet slusnou zikovost, ale bude to zajimava vyzva a rozhodne nepujde o nic lehkeho, prave tam bude nejvetsi prostor pro dalsi zlepseni OP... zatim to v OP resim hlavne pri priprave urovni vetsim durazem na trendove DT, DB a Flipy, ale to samo o sobe stacit nebude :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka:
tvuj obchod 1704 do long filtruji takto:
1) day was 2 sided up and down so far
2) break out of two sided action 1630 (more often fails)
3) this break out had 3 legs up
4) when big bar at the top (breaking out of two sided market) with gap often exhaust rather than measured move
5) 4 bear bars from top after all these reasons= expecting micro trend line break fail and looking for 2 leg correction which should be similar in size to the first one, before going long.
6) limit order short = testing bear break out for 2nd leg down

Jinak hezky vstup, ale jak je videt pouze scalp na otestovani bear breakout, na more bull price to continue up korekce down nebyla dostatecna a bear leg prilis silna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Kelpino, no me ne, chtel jsem lepsi cenu :) ale 15:48 jsem vstoupil long za 1089,2 a musim se chytit za nos, protoze jsem jak nejvetsi amater zpanikaril a 15:56 prodal skoro u low toho baru... trh se predtim zas tick pred mym cilem otocil a behem par vterin spadnul o 400 USD za velikeho volume... vzhledem k tomu, ze jsem v te oblasti u 1094 planoval puvodne short nechal jsem se zblbnout a nepockal na close toho sileneho baru, ten by mne uklidnil a inkasoval bych krasny profit... no, co uz... dnes teda v uvodu jedna ztrata dle planu, kde mi nevysel short flip a jeden zisk z DB, za ktery bych si ale vyfackoval bo mel byt minimalne 5* vetsi :D

nechal se tam nekdo podobne tak blbe chytit? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...