Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to mdina: protoze ztratovy ci nulovy mesic je nejlepsi motivaci k dalsimu studiu a pripadnemu progresu... Brezen pro mne byl ztratovy, v dubnu me trh pri sve volatilite a me technice vstupu jeste nepustil do obchodu... Evoluce je nemilosrdna :) "Adapt or die." Je cas se adaptovat, bo do toho druhyho se mi nechce :). Btw. publikoval jsem vsechny live obchody tohoto systemu a rekl bych, ze i vetsinu toho predchoziho (ten jsem zacal publikovat az po par mesicich tusim), zdaleka ne vsechny obchody ci mesice vypadaly, tak jak popisujete :) ale predpokladam, ze kvuli tomu jste to nepsal...

za sarkasmus vam sem banana asi nedaj, to byste musel tropit trochu vetsi "zlo" nez udelat par stiplavych poznamek za mesic :)

to Liliputek: zvladnu, nebojim se, ze ne... potrebuju jen ziskat trochu duvery v novinky, ktere uz mam sepsane a roztestovane, trochu si to vice nakoukat v backtestech a na replay datech, nez se zas pohnu o kus dopredu :) to bohuzel nestiham plnohodnotne delat u live tradingu ani u soucasne prace, kde mi toho nalozili az nad hlavu.... tak to vidim tak, ze misto live tradingu si ted kazdy den na tri hodky po praci sednu a budu dodelavat, co jsem ted nestihal - studovat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mdina: no ono to od zacatku roku u me hodne lita nahoru a dolu, coz je dane i tou zmenou volatility, ale hlavne ne uplne idealnim umistenim stop lossu a logikou nekterych s/r... leden a unor se jeste aspon udrzely v zisku, ale uz tam bylo videt, ze vse nefunguje jak bych si predstavoval... jinak naslouchat traderum i "traderum" neznamena se bezmyslenkovite ridit jejich radami, ale vzit si ty zajimave a podivat se, jak funfuji ci nefunguji driv nez je clovek zapracuje do planu, slepym nasledovanim si clovek moc neodnese ani od zkusenejsich...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Tak jsem do konce dubna stihnul natestovat i zpapertradovat novou verzi systemu... Dnes jsem spustil live test a obchodoval s jednim kontraktem (system uz dopredu pocita s multikontrakty, takze to jeste neni uplne to prave orechove a je to takova live beta verze na neurcite dlouhe prechodne obdobi), abych si po mesicni pauze v klidu prosel par obchody a snadneji si zabehal potrebnou rutinu, hlavni rozdil oproti predchozi verzi je SL management a prace s vice timeframes... vysledne obchody na 2 min pak dnes vypadaly takto...

27957

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: jjj ten prvni obchod mohl byt ukonceny driv, uz tam bylo slusne RRR a jakmile trh zacal tak blbnout v tom oznacenym miste, mel jsem z toho vypadnout... mit v tom vice kontraktu vypadnul bych s polovinou na tom miste oznacenem jako MPOO se ziskem kolem 300 USD a zbytek bych nechal bezet dal s klidnym svedomim, ale je pravda, ze kdyz mi trh takhle krici do tvare shooooooooort :) mohl bych se naucit ty pozice ukoncovat v takhle ocividnych pripadech... :)

stocholastic je tam kvuli nekterym signalum, nektere jsou na nem zalozene... ale stejne tak by tam mohlo byt cci, williams nebo neco jineho... o to az tak nejde... hlavni rozdil je v tom pristupu k SL, v tom kde ho chci mit a z toho vyplyva potreba vstoupit za prijatelnou cenu, aby nebyl prilis velky... :)

nejvetsi zmena se tak paradoxne udala (z meho pohledu) v premysleni nad managementem risku...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...