Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

cus
klepino dneska perfektni vstup, rozplivam se protoze jsem na to samy zalibne hledel na nq, ale odradily me vcerahigh na es a vceralow na nq u vstupu, vzals to jednodusejc, jen zkoumam jak pises o flipech, dneska ho tam i vidim ale minule ne, nemyslis tim jen to dalsi otestovani s,r a nizsi swing?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka dneska to sem dám ale jedu NQ. tak příště to budu dávat do příslušného vlákna. Jinak můj plán má minimum podmínek ( stejně bych je nedodržoval ). PT si dávám blízko mám radši větší procento úspešnosti než velké RR. Jinak dneska dlouho nic, nemám rád takové dlouhé pohyby na NQ dost často nevím co tam mám dělat a vstup se nenabízel. Pak to už šlo jak po drátkách. 23b není špatný a pocitově ok, žádný cukání po uzavírání pozic. Tak další pokračování bude až za 14 dní příští týden nemůžu obchodovat. Ale budu tě dál sledovat. Ahoj a promiň že sem dávám NQ.. ať se daří

27642

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aldanek : díky čistě z grafu..odebral jsem vše co mě lákalo vymýšlet "blbosti". SR se stále učím ,ale poslední dobou mám pocit že je to lepší a lepší....zakreslím je tak jak to vidím na čistém grafu.

Jinak uvidím jak dopadnu na 2 pokus. můj největší problém je hlava.

ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Liliputek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Horacio: "moje hlava" -
> chamtivost,nedočkavost,lenost,všechno znám všechno
> vím ....škoda že jsem si sám sebe nenahrával na
> video, když jsem začínal ..myslím si že by to byl
> super studijní materiál
>
> ať se daří


www.youtube.com/watch?v=vIMwMsY0ndo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Aldanek: ještě jsem si všiml, že píšeš že bojuješ s SRs, tak jen popis jak je určuji já, před open si zakreslím ty nejvýraznější SR(flipy) na 30min grafu, vychází to třeba na 2 - 3 denně, vybírám jen ty opravdu nejvíce viditelné, ptž ty ostatní nepoznám:) Pak si otevřu RB 20 a tam se ukáží další výrazné SR, které jsem na 30min neviděl, většinou se ty z 30min na RB 20 shodují, ale ještě na RB 20 najdu třeba 1-2, které bych na 30min neviděl. Pak jen hlídám na 2min až se tam trh dostane. Myšlenka je taková, že když ty úrovně vidím já, vidí je i všichni ostatní a na těchto místech pravděpodobně budou chtít ty dravci obrat ty ostatní, ale to už je jasné:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...