Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

Pekny vstup, ja nedostal platny signal. Ale system, ktery tady probirame s Pavlem by mel plny PT, kdyby to ale nebyl patek, ktery se vynechava, takze taky nic.

Takze dnes vyjimecny den, expiruji opce, tak nekdo potreboval asi nizsi cenu. Coz ja sem rad, protoze ja jsem ji potreboval taky a doufam, ze do vecera uz se to moc nepohne a zustane to tam kde to je.

A je otazka, jestli se podivat do historie na expiracni patky, jestli by se na nich dalo neco vydelat a zaradit je kdyztak do systemu. Ale je otazka, jestli bych to tim zas moc nekomplikoval, kdyz ted je to tak krasne jednoduche.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchoduji 2 iron condory. Oba nechavam do expirace, krome pripadu, kdy jdou do definovane ztraty behem zivota, to pak zaviram driv. Jedna strategie mela expiraci dnes po open, tam to dopadlo dobre, druha ma expiraci dnes az na close a tam se teprve uvidi. Na IWM (ETF k russellu) mam horni nohu na 620, coz je hodne blizko.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ty 2 IC jsou 2 ruzne strategie Iron Condor. Jednu strategii mam opce na index RUT, ten ma vyporadani v penezich a vyporadaci cena se pocita z patecnich open cen vsech akcii zastoupenych v indexu, takze tam je mozne obchodovat jenom do ctvrtka. A dalsi strategii mam opce na ETF trhy, kdy je vyporadani v akciich na ETF a tam se konci az patecnim close.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Minuly tyden jsem se rozhodl ze nebudu tento tyden obchodovat vubec a budu pouze pozorovat jak se trhy hybou, protoze bylo hodne chopu a malo pohybu a navic neni kam spechat. Vcera zde byl muj kamarad ktery byl zvedavy jak vse funguje a tak jsme obchodovali jeden vstup na TFku, takze tento tyden +400 a to bylo vse. DAX jsem obchodoval ten trenduje bez problemu.

Rob99
jedes to live nebo demo?

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...