Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

>> yax, focus

Dík za odpovědi, chlapi. Zatím se sice budu držet svého zcela odlišného :) systému (je v něm plno hodin práce), ale jako alternativu zbacktestuju průrazy prvních swingů přesně podle vás. Obchoduju NQ a zatím jsem se obchodům v prvních 15 minutách vyhýbal. Můj systém je taky funkční, ale musím u něj "sedět" 2 hodiny. Proto je myšlenka mít hotovo za půl hodiny po jednom obchodu velice lákavá .. ..... nehledě na to, že šetří psychiku!
Ať se daří !!

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsechny nedavno jsem narazil na tohle vlakno a zjistil sem ze hodne lidi tady doslo ke stejnemu zaveru jako nedavno ja: udelat si system co nejjednodussi. Tenhle rok jsem prosel nekolika systemy a udelal nespocet backtestu. Mam za sebou nekolik mesicu paperu s FinWinem a pak jeste jeho modifikaci ktere se probirali ve vlaknu u Gordona. Snazil sem se delat mnoho uprav aby mi system sedel, ale nakonec sem dospel k zeveru , ze muj nejvetsi problem je obrovske mnozstvo informaci, ktere musim vyhodnotit pri vstupu. Tak jsem nakonec vyhodil vsechny indikatory a asi pred 2 mesici zbacktestoval jednoduchy sytem podobny tomu co tady focus a yax popsali. Na TFku obchoduju prvni formaci 1-2-3 do smeru trendu anebo triangle breakout na 1 min. timeframe hned po otevreni trhu. Neni to uplne automaticky, mam nekolik pravidel jak ma formace vypadat a pod. a urcite budu delat nejake upravy, ale konecne jsem nasel neco co jsem schopny pravidelne obchodovat. Pri pouziti PT obhoduju prakticky jen prvni pul hodinu. Nejlepsi vysledky system dosahuje pri posouvani SL po korekcich. Po dvou mesicich paperu jsem vcera udelal prvni live obchod. Na prvnim screenu je ukazkova formace, na druhym vcerejsi obchod

10321

10322

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K: tak vyhodnocovani jsem delal vcera v noci po fotbale a unava si vybrala svou dan. Mel jsem vstupy rozdelene do 3 kategorii: Vstup A - kdy se korekce udela mimo range - viz prvni a druhy obrazek Vstup C - kdy se korekce udela v range - 3. a 4. obrazek prvni signal Vstup B - kdy se korekce udela mimo range, ale az po signalu C, ktery jsem vynechal - 3. a 4. obrazek druhy signal. A vysledky jsem automaticky delal pouze pro signaly A a B. U C jsem si myslel ze bude ztratove. A ono po dnesnim podrobnejsim vyhodnocenim A je suverene nejlepsi, B je dost spatne a prinese jenom neco kolem 800 USD za cele obdobi. A C je lepsi, dava neco kolem 2000. Takze si o vikendu udelam jeste podrobnejsi vyhodnoceni a pak sem dam opravene vysledky. Ale mam z toho systemu radost, kdyz vyhodim vstup B, tak se snizi o dost ztraty a celkovy vysledek klesna jenom o 800. A pak bude jeste otazka, jestli pridat C nebo ne a nebo zkusit ho jeste nejak vyfiltrovat. Zkusim taky tu filtrace pres denni range, to mi prijde rozumne a velmi jednoduche. Lada

10325

10326

10327

10328

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...