Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tak jak na to ?


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 424
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

fronéma
- jaké brokery využívám jsem už tady zmiňoval x-krát - stačí vyhledat..:-)
- WCCI pro FX nepoužívám, systém mi nevyhovuje a můj osobní názor: pro FX nevhodný.., ale někdo jiný je třeba spokojený a může mít jiný názor
- WCCI je k mání jak pro VT, tak i pro MT...stačí o5 si projet vlákna..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Semjaza,

čím je obchodování jednodužší, tím je dle mne šance na profity větší :) .
Ale pozor na demo - často v něm nejsou skluzy v plnění příkazu jako v live, stejně jako např. nevyplnění LMT příkazů při dotyku apod.

Každopádně, pokud je vaše strategie doplněna o řádný test na historických datech a dlouhodobě je to profitové, tak proč nezačít živě obchodovat pokud se na to cítíte. Obchodování není žádná velká věc, třeba u mne je to jen vydržet a mít chladnou hlavu. Přece jen živé obchodování vyvolává v mnoha obchodnících spoustu emocí, které mají vliv na samotné obchodování. Ale to uvidíte sám, jestli to s vámi bude něco dělat nebo ne :) .

Hodně úspěšných obchodů.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Semjaza:

I ja si myslim,ze cim je obchodni system jednoduzsi,tim je lepsi.Slozitejsi systemy vytvareji hodne signalu ktere si v hodne pripadech protireci a vyznat se v tom neni vubec snadne,spis naopak.
Nekde jsem cetl zajimavou myslenku na toto tema:Nejlepsi obchodni systemy jsou jen zhruba nacrtnute a jsou sestaveny jenom z nekolika prvku.Cim kompletnejsi system,tim vice prvku se muze rozpadnout.Myslim si,ze v tom je hodne pravdy.
Preji hezky vecer.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Důležité jsou dvě věci.1.Pokud jde obchod ve vašem směru, tak musíte zůstat až do konce trendu a vyždímat co největší profit. 2.Pokud po nákupu se obchod otočí proti vám třeba i náznakem tak okamžitě vystoupit s malou ztrátou. Toto jsou podle mě dvě zásadní věci úspěšného tradingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S tim naprosto souhlasim,k tomu neni co dodat,ale to se uz dostavame do oblasti psychologie.Cim vic se o obchodovani zajimam,tim vic prichazim na to,ze psychologie je vlastne tou nejdulezitejsi casti tradingu.Lehce se o tom pise,ale nekdy neni napriklad snadne smireni se se ztratou.Proto hned po psychologii je strasne dulezite stanoveni
velice tvrdeho money managementu a za vsech situaci ho dodrzovat.Tim si usetrime hodne problemu.
Preji hezky den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Som iba začiatočník ohladne FOREXU.
Chcel by som sa Vás opítať čo znemená STOP ORDER, ENTRY STOP a načo sa dá použiť.

V pripade SELL, SHORT nechápem na čo mi je užitočný ENTRY STOP SELL, lebo ak chcem omezit stratu dám STOP-LOSS a ak chcem skoncit ziskom STOP LIMIT. Teda nechápem na co sa to dá vyuzit, uvital by som vysvetlenie.

Predpokladam ze STOP ORDER je to iste ako ENTRY STOP ale nie som si isty.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...