Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tak jak na to ?


Spajk

Doporučené příspěvky

Semjaza : Tvoj prispevok mi pripomina moje live obchodovanie z minuleho tyzdna, ked som sa obchodovaniu venoval vo chvilach volneho casu a podarilo sa mi dosiahnut 10 uspesnych obchodov v serii ( profit je v EUR ). Neprikladam vsak tomu prilis velky vyznam, nakolko uz vyse tristvrte roka stav mojho uctu trvalo klesa. Mozno som mal iba stastie, ale mam novu nadej, ze sa da dosiahnut aj profit :)

4406

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 424
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny tradery :)

Právě ted jsem dočetl celé toto vlákno a naučil jsem se spustu nových věcí a taky docela dost věcí jsem vubec nepochopil, ale to napraví dobře investovaný čas . Nemam ani páru proč tento příspěvek píšu, asi proto že mám potřebu zdělit všem, že finančník je matka moudrosti. Jsem trader junior :D, v unoru mi bude teprve 18. Momentálně pracuju na OS, jeho základem jsou dva grafy jeden 30M a delsi 5M. Na 30m garfu mam MA 13,21,34 a MACD 13,26,9 a RSI 14, na tomto grafu sleduju ,,velký´´ trend. Na 5M grafu mam RSI 14 a MACD 7,13,4. Taky pozoruju S/R. O otevreni pozice uvazuju na zaklade jasneho urceni trendu na 30M grafu a podle RSI na 5M oteviram kdyz je RSI priznive. Další pátky ukážou jesli bude fungovat, nebo jestli bude potřeba OS vyladit.

Preju trendové trendy (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Valcik.M Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim vsechny tradery
>
> Právě ted jsem dočetl celé toto vlákno a naučil
> jsem se spustu nových věcí a taky docela dost věcí
> jsem vubec nepochopil, ale to napraví dobře
> investovaný čas . Nemam ani páru proč tento
> příspěvek píšu, asi proto že mám potřebu zdělit
> všem, že finančník je matka moudrosti. Jsem trader
> junior :D, v unoru mi bude teprve 18. Momentálně
> pracuju na OS, jeho základem jsou dva grafy jeden
> 30M a delsi 5M. Na 30m garfu mam MA 13,21,34 a
> MACD 13,26,9 a RSI 14, na tomto grafu sleduju
> ,,velký´´ trend. Na 5M grafu mam RSI 14 a MACD
> 7,13,4. Taky pozoruju S/R. O otevreni pozice
> uvazuju na zaklade jasneho urceni trendu na 30M
> grafu a podle RSI na 5M oteviram kdyz je RSI
> priznive. Další pátky ukážou jesli bude fungovat,
> nebo jestli bude potřeba OS vyladit.
>
> Preju trendové trendy


ahoj
proc patky a zkus to MACD 1H (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Mata
Články do Jak na Forex, jsem psal tak tři roky zpátky a pak přeposílal Tomášovi - ucelený soubor k tomu nemám, budeš si to muset nějak v PDA vyeliminovat....A ještě poznámka, nevkládej do příspěvku svůj email, je to proti pravidlům..máš to tam červeně napsáno.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid,all
Ahoj, tak jsem tady zpět, před půl rokem, jsem se zapřísahl, že už ty grafy nikdy neotevřu. Nabral jsem novou sílů, vrátil se k základům přečetl znovu nějaké knihy a jdu bojovat hlavně se svéma emocema. Koukám, že moc starých tváří tady není, snad za půl roku se taky objeví :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem. Jeste ziju :)
Neco se mi v zivote podarilo, neco ne. Za dosavadni relatovni neuspech na forexu muze jen moje hamiznost a lenost. :)
Posledni rok a pul jsem se dost soustredil na beznou praci. Na FOREXu jsem porad live ale jen s mikroloty a hedgingem.
Chci se ale do toho poradne oprit. Jen nejdriv musim zvladnout svou psychiku

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...