Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dnes je typický příklad, kdy jsem byla přesvědčená o obratu do longu, ale trh šel dlouho short. Nakonec jsem trhu uvěřila a přišel signál short - vzhledem k velkému SL jsem jej nevzala, aby vzápětí udělal trh otočku do longu (mimochodem přesně podle mých představ) a já jsem ten long už nebrala.....takže dnes bez obchodu a mohl být PT....nerozhodnost :-) poučení pro příště.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MNovak:
muzu mit par dotazu ohledne tveho planu resp. vstupu (i kdyz nekde jsi tusim psal, ze az tak vstupy neresis, dulezity je MM, ktery chapu, ze podle SL nastavujes vysi PT a SL urcujes podle volatility, pripadne davas na puntik psar).
Na popud od Simony, ze pak obchodvani je v klidu, bych se na to rad podival z blizka a kdyz to prochazim tak jsem se trochu ztratil. Sledovani vyssich TF ok, ale na kterem z nich mas nastavenu tu EMu, ktera je pro tebe smerodatna pro smer trendu? Na te nejvyssi nebo stredni? (na 1min to nepredpokladam) A puntiky psar pro nastaveni SL pouzivas na tom 1min podle ktereho vstupujes nebo podle vyssiho? A vstupujes na close svice nebo nekde uprostred?
Vzal jem ted treba situaci z 20.1. z NQ, kde ji mel vstup 15.41.: na 1min mam par puntiky totiz ve smeru obchodu (a to az do 15.45), tak to mi prave nejak nesedi...
Doufam, ze to nejsou moc vlezle otazky, kdyz ano, neva, nejak se tim pokusim prokousat..
Diky!
dikon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takže dnes typicky nerozhodný den (naštěstí jich zase tak moc není)....od rána jsem to viděla long, ale trh mizel dolů...už jsem mu uvěřila a skutečně přišel signál do shortu - jen SL by byl vyšší, tak jsem jej nebrala....následně se trh otočil do longu (přesně podle mých představ), přišel signál, ale já ho taky nevzala - po 10 hodině beru jen rozjetý trend - no a skončil na PT..... jen nevím, jestli jsem nerozhodná já nebo trh... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...