Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sd77:

diky moc za pozitivni reakci, jiny trh v jinem case nedam neb uz takhle tomu davam 15h - 18h + vetsinou dalsi dve az tri hodiny vyhodnocovani, studovani atd.
resim si neco jako prorazeni ruznych tunelu, zatim me to spise bavi nez ze bych ocekaval nalezeni systemu
zajimave je zjisteni ze v protitrendu casto byva nekde velmi blizko (primo nebo jednu az tri usecky) finwinovy signaly protitrendu (emini I)

lordberry:

toco pises my dava smysl
od zacatku u sebe vnimam jasny sklon k pomalejsim timeframe, ale RB15? predpokladam ze TF, na NQ by jeden usnul ..

kahiros:

ad 1 - ptal jsem se co mam delat neb mi prislo ze zacinam tvrdnout na miste, hledal jsem impulsy kam dal, kudy pokracovat, diky za odpoved otazek, velmi rad zodpovim:
RRR 2.85, zisk 6.465, trades 134 po filtraci (pred filtraci 286 presto ze druha pulka 2009 byla o poznani chudsi na aktivitu
hledal jsem podobnost u ztratovych obchodu, z toho mi vznikly filtry

ad2 - vypis filtru kopiruji z OP pro NQ RB10
---
F1 - pri LONG je 0/v nad EMA 34 204 a opacne pro SHORT
F2 - pri LONG je EMA 34 nad EMA 204 a opacne pro SHORT
F3 - pri VOLUME mensi nez 1000 neobchoduji
F4 - EMA 34 204 jsou v chopu, tedy rovnobezne blizko u sebe
----

pozn. F4je samozrejme nejvic tricky na rozpoznani, to bude jeste trvat, nicmene za posledni dva tydny jsem nevzal obchod v chopu (alespon tak jak chop chapu ja :)

ad3 ad4 - rozumim

ad5 - .. kdyby nic, ozvu se v breznu :)

Diky vsem a mejte se paradne (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas mna nahodou zaujima ako to robis. Obchodujem orderflow a mavam aj rychle obchody, na par sekund som sa zatial nedostal, neviem kto vsetko je scalper a kto uz nie kazdopadne som fanusik podobnych technik z viacero dovodov. A toto vlakno to moze len obohatit, tak ak budes mat chut kludne niecim prispej. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Boris alias zdq

je to jednoduché, řekl bych až možná triviální.

- navol si timeframe 5 sec.
- trh třeba onen FDAX
- volume indikátor a EMA 20,34.

pak pozoruj cenový graf a sleduj vývoj volume a myslím si, že musí každému jasné, jak to celé funguje...............

je to jednoduché.........

podle mě je blbost stále něco testovat a analyzovat, protože market se stále mění. Co platilo včera, neplatí už dnes. Taky jsem na chvíli spadnul mezi věčné backtestáky a akorát to byla ztráta času.
Každý indikátor ukazuje co bylo a co je, ale žádný vám neukáže co bude! V backtestu vám všechny ukazují nádherné věci, ale jakmile jste paperu a nebo live, je vše jinak.
Ale to asi všichni víte. :)

každému vyhovuje něco jiného, takže ať si každý dělá co chce.

Tak jede tady někdo FDAX v rychlém intervalu?

Měj se fajn.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bradrtony:

podle toho co jsi odpověděl je vidět, že máš jasno v tom co děláš (podpořeno backtestem),takže bych teď opravdu dal tvého systému trochu času a po 2-3 měs. paper bych ho teprve vyhodnotil....uvedu ti moji situaci za leden - ke konci roku 2009 sem začal používat 1 filtr před otevřením trhu (protože mi při zpětném testu dokázal během roku odfiltrovat 20 SL a jen 2 plné PT). Tím se mi snížil počet obchodních dnů na cca 80 za rok. Když porovnám výsledek za leden s a bez filtru tak je to zisk 2.040$ (bez filtru) a zisk 632$ (s filtrem). Může se to zdát deprimující,ale já vím, že z dlouhodobého hlediska bych měl mít na konci roku s filtrem větší zisk než bez filtru....v tradingu je hodně důležitá trpělivost a pokud bys měnil a upravoval systém po každém měsíci, který nevyjde stejně ziskový jako v backtestu,tak je to přímá cesta k vymazání účtu.

Přeji Ti hodně trpělivosti a úspěchů!

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, já dneska na FDAXu bez vstupu. Musel jsem už minulý týden šlápnout na brzdu a zapojit filtr, přestože mi podobně jako kahirosovi v backtestu vychází stále lépe nefiltrovat (z pohledu zisku). Musím ale "přežít" - leden hrozil příliš velkým zásekem do účtu.
Dikon: já samozřejmě taky za leden v bezprecedentním mínusu. V součtu s vysoce proftabilním prosincem jsou výsledky přesně jako backtest, takže systém v žádném případě nezavrhuju!
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To navratil:

nerozhodný jseš pouze ty. Na FDAXu je to dnes OK tak jako vždycky! Kolik potřebuješ denně vydělávat, aby jsi byl spokojený? 200 - 300 -400 nebo víc? Pořádně se podívej - máš je tam! Máš je tam i do toho velkého shortu, který byl od 11:30!

Ahoj Hanslama,

jak se máš kamaráde? Jedeš live?

Já jsem se v tom slušně plácal, než jsem pochopil určité zákonitosti grafů a hlavně, abych nemrhal časem před monitorem.

Screen by byl zbytečný. Dej si tam na FDAX 5 sec a uvidíš to taky. :) Ty jsi šikovnej a pochopíš co mám na mysli.

Jinak jsem teď odpovídal Gladiatorovi na:

www.financnik.cz/forum/read.php?7,121299,155599#155599

Držím všem palce, aláh s vámi! :)

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

navratil:
vstup v 9:32 za 5709,5 SL 10:20 - 5704 (stačilo o 2 body vstoupit dříve-což by normálně market dal, ale já měla zaseknutou myš) a tím pádem by byl PT, protože by SL byl o 2 b.nižší.
Opravdu byl trh líný...lepší bylo zůstat mimo - jenomže signál je signál a nikdo dopředu nemůže vědět, kam a jak rychle se trh pohne - takže ve finále si to každý musí vyhodnotit sám, jak to vidí...ať se daří (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...