Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 Atlas :

Nez jsem stihl cokoli napsat, tak jsi postnul ten odkaz na Eurex. No uprimne... dost si mne pobavil, diky za to. Nepredpokladam ze by sis vzal nejakou mou radu k srdci, takze se toho zdrzim. Jen ti popreji aby ti aspon z 90% na live ty tvoje "urcite figly" a "to co tam kazdy vidi"... vychazelo, budes to opravdu potrebovat. A jeste jedna vec. S timto tvym akcnim stylem ktery ti v simu tak pekne sedi... je pro tebe dobre ze nemas chut na multikontrakty, protoze kdyby si ji dostal, tak uz druhy den nemas s cim obchodovat. Ale jak rikas... Hlavne ze te to bavi ;)

Ps. : A navic mne predbehl Richard :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sd77,

jak silná slova? nechápu co tím myslíš "silná slova"?

Víte co jsou silná slova? Já vám to řeknu. Když někdo sedí u PC a kouká do grafů celý den a pak napíšedo fora:" dnes ten FDAX za nic nestál, nebo trh byl v chopu, trh byl nerozhodný!" a podobné výmluvy. To jsou silná slova! Ten člověk promrhá celý den, aby večer napsal, že to stálo za prd. Není škoda toho dne, toho času??? Co myslíte?

Ten trh se hýbal stále, stále je nějaké volume a určitě se mezi těmi obchodníky našlo několik jedinců, kteří ten "nerozhodnej" den něco vydělali. Otázkou je proč někdo vydělává a někdo více-méně stále ztrácí, v čem je problém? :)


Lidi proč obchodujete? Aby jste si vydělali a nebo aby jste si stěžovali a stále něco testovali?

Na frak jsem už live dostal, abych pochopil kde dělám chybu!

Trading je v podstatě jednoduchá záležitost a dost už.

Toto je má zkušenost, nikomu nic nevnucuji, ale myslím si, že je škoda každého nevyužitého dne.

J.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas,
k tomu asi neni co dodat :)
tenhle web má jednu vychytávku a to vyhledání příspěvků od vybraného nicku zkus se podívat na svoje příspěvky před cca půl rokem ... nevidíš podobnost čistě náhodnou s dotazy a příspěvky těch, kterým se teď divíš "jak mohou promrhat den", "jakto že nevydělávají" apod ... když se dostaneš k těm svým příspěvkům, tak se podívej, jak ostatní reagovali ... našel se někdo, kdo ti poslal někam nebo se ti vysmál, jak to, že ještě nebohatneš, že nevyděláváš (td)

je skvělý, že si našel systém, podle toho jak popisuješ svůj systém, si skoro našel "bájný svatý grál", který ti sedí a vydělává (ať už sim nebo live), ale fakt trocha pokory by neškodilo

držím palce, ať ti podobný nadšení pro tvoji cestu a systém vydrží co nejdéle, stejně jako tvůj live účet (tu)

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ked sa nad tym povrchne zamyslim (5 sekundovy graf som este nestudoval) tak Atlas obchoduje podobne ako ja. Chvilkove momentum v orderflowe. Ja obchodujem pomaly trh a veci stiham sledovat v T&S a DOMe s tym ze graf je pomocka, Atlas obchoduje rychly trh a tieto zmeny v momente si pekne nechava zobrazovat 5 sekundovym TF lebo sa to tak dobre sleduje. Niekto iny moze zase vyuzit volume delta graf s kratkou periodou.

Takze co sa tyka techniky ak v tom ma jasno, ma jasne pravidla - ku ktorym je rovnako potreba backtestu a analyzy, nevidim dovod na kritiku a s jeho dovodmi preco takto obchodovat suhlasim tiez lebo sam mam podobne.

K tomu ostatnemu, toto forum nie je urcene na konfrontaciu a spochybnovanie metod ostatnych, takze bolo by najrozumnejsie keby sa diskusia niesla v cisto technickom duchu, to ostatne nema zmysel riesit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asi jsem píchnul do vosího hnízda! :)

Já vím co je pokora, prošel jsem si v životě peklem a vím co to slovo znamená. O tom mě tu nikdo z vás nemusí poučovat!

Ostatně, po této kritice a posměškách na mou hlavu jsem pochopil, že vám nemusím nic dokazovat, protože vy sami víte nejlíp jak ziskově obchodovat.
To že to dělám jinak, neznamená, že to dělám špatně.

Jinak já live už nějakou dobu jedu TF na velmi nízkém timeframu a konečně se mi daří a chtěl jsem začít s FDAXem!

Všichni víme, že žádný svatý grál neexistuje a to jak to dělám není o žádném grálu.


Na začátku jsem prosil o radu a v tomto vlákně se mi jí nedostalo jen posměšky. Co jsem potřeboval vědět mi nakonec poradil Gladiator a za to mu díky!

Jen Boris -alias zdq, místo kritiky na mou hlavu nad tím rozumně začal uvažovat a má v podstatě pravdu! Tak to je a když si to Borisku v paperu vyzkoušíš tak pochopiš co jsem tím měl na mysli.

J.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

na druhou stranu by se mohlo rici ze to tu zavani zavisti a dokazat jinemu ze to jeho mu nefunguje, to neni nase starost, pravda ze je bylo potreba poradit na to co se ptal - myslim skluzy v plneni to byli a jestli nekdo jede rychly timeframe. Uz kolikrat se tu objevilo takovych ,,extravagantnich,, uzivatelu a vzdy to tu roznitili a vedla se nekostruktivni diskuze, takze uz snad jen preji Atlasovi at se mu vede, jestli mu to nevyjde a neco selha je boj kazdeho tudis jeho, nema cenu nekoho presvedcovat o sve pravde, vydelavat se tu da jakkoliv. tak at si to kazdy zkousi vlatni cestou.

Radek
at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas,
myslím, že te tady nikdo nekritizoval, natož se tobě vysmíval :)
trading je hodne individuální a cest k cíli, rozuměj nárůstu prostředků na účtě, je velmi mnoho .. to že tady nikdo neobchoduje nebo min neprezentuje trading na 5 sec grafu ještě neznamená, že to nemůže fungovat. Takže se nediv, že když se objeví nový přístup, že jsou lidé zvědaví i nedůvěřiví, to je jen jejich přirozená vlastnost.

Pokud tobe roste účet, to je to hlavní, víc netřeba .. toť vše .. zde rozhodně nešlo o obsah, ale formu. Takže myslím, že netřeba dále vířit emoce :)

takže můžu jen zopakovat, držím palce (tu)

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

atlas:

naprosto souhlasím s tím co naposledy napsal mira_k....nikdo tě nekritizoval ani se neposmíval - spíš to je pro všechny "novinka", když někdo obchoduje na tak nízkém tf. Já osobně si to nedovedu představit (tím neříkám, že to je špatně nebo že to nemůže fungovat). Každý si prostě musí najít to svoje v trzích a držet se toho.

Rád se přiučím něčemu novému a tak by bylo skvělé, když sem hodíš screen tvého obchodu a napíšeš mi podle čeho vstupuješ atd..

Díky a ať se ti daří!

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Radku,

jsem rád, že patříš mezi lidi, co se dokážou podívat na věc i z jiného pohledu.

Díky Ti za to!

Každopádně, jak to tu již padlo, nikoho o ničem nepřesvědčuji, protože nemusím nikomu nic dokazovat. Jen jsem chtěl dát lidem naději, že je šance úspešně obchodovat, protože pro ty, co vyzkoušeli všechno možné, by tohle mohlo být určitým řešením k profitům.

Jen by mě zajímalo, kolik opravdu úspěšných LIVE obchodníků tu upřímně pomůže otatním. Já si myslím, že jich tu moc není a to je velká škoda, to by pak diskuse měli zřejmě asinjinou úroveň.

No nic, už sem raději nepolezu, abych nevzbuzoval v určitých lidech vášně.

Všem co mi fandí, přeji jen samé úspěchy, protože jedno z řešení problému máte před sebou. Stačí jenom chtít!

J.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...