Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 Pavel K. No vzhledem k tomu, ze ten screen obsahuje cely muj jeden obchodni system, tak sem to popsal a pro tu inspiraci jak rikas davam na zkouknuti... 2 roman06 : Velmi dobre (Palec nahoru.. na editu nejsou smajliky koukam) To je to nejtezsi.. nenechat se vcucnout do tohodle silenstvi. Ale ted koukam na TFko a je to lepsi ja hokej.. nahoru, dolu, nahoru, dolu.. brrr :)

13307

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99:
Kamaráde, jak tak na ten tvůj screen koukám, tak si říkám, jestli já nejsem na to TFko fixovanej až moc.;) Jestli bude ta šílenost na TF pokračovat ještě pár dní, zřejmě si půjdu rozšířit obzory na NQ. Poměr RRR to koukám dává jako TF před "velkým třeskem", formace vykresleny z mého pohledu velmi hezky. No každopádně mám na víkend o zábavu postaráno, neboť jak praví staré přísloví, štěstí přeje připraveným.:)
Ať se daří. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 JiM36 : No myslenku na NQ sem pojal hned jak se mi sice na TFku zobrazovalo vsechno korektne, akorat bodova stupnice vzala scale * 3... .coz bylo zacatkem minuleho tydne v obdobi "po velkem V" (6.5) :) (Notabene se NQ posledni dobou zabyvam i z jinych duvodu, takze to nebyl problem) Nechal jsem volume stejne jak predtim (pred "V"), jen graf jede o trochu rychleji nez by na muj vkus bylo zdravo, nicmene nechci zvysovat volume, protoze bych musel zvysovat SL. Presne tak... pohyby a vse okolo ted na NQ plnohodnotne zastupuji "drivejsi" TFko. Jen pohyby jsou nekdy trosku jine (vic svicek v CG apod) Btw: Ty si neobchodoval NQ ? Sem mel za to ze jo... no nic. Tak ja du neco delat. Mam taky na vikend o zabavu postarano ;) A aby si mel nad cim premyslet tak ti dam jeste jeden screen - to byl taky moc pekny den (nicmene sem ho neobchodoval) a podoba se to "vice mene" tvemu TaG, ale v provedeni NQ ;) Mej se, Pekny vikend vsem Rob

13309

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Celé jsem to tady nečetl, ale chtěl bych upozornit, že v pátek expirovaly opce a to mívá občas za následek silné pohyby na TF, apod. V roce bývají asi 4 pátky, kdy se sejdou různé věci právě na tento jeden den a trhy jsou divoké. Je potřeba si vše vyznačit do kalendáře a raději se držet stranou a neobchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...